PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612091}
7,9 799
ocen
7,9 10 1 799
Psychonauts
powrót do forum gry Psychonauts

Spoko

ocenił(a) grę na 7

Fajna gierka, ale bardziej dla dzieci

rulezo620

Uwierz mi ta gra niczym niektóre seriale dla dzieci ma wiele subtelnych żartów które zrozumie tylko dorosły :-) Za to uwielabiam takie produkcje.

ocenił(a) grę na 8
rulezo620

no, dla dzieci, szczegolnie ze jest tu tak duzo nawiazan do kultury wyzszej, nurtow intelektualnych pokrecony scenariusz i troche trudnych dialogowq, plus pojechany surrealistyczny design, ta, dla dzieci

ocenił(a) grę na 3
rulezo620

zgadzam się. dziwadło dla dzieci

ocenił(a) grę na 9
rulezo620

Jestem starym wariatem i ogólnie stwierdzam, że dominująca część dialogowa miejscami nie jest do zrozumienia przez dzieciaki.
Rozgrywka jest zbyt skomplikowana, aby ja ogarnąć w prosty sposób.
Sama gra fakttycznie genialną zręcznościówką, ale żeby się do tego przebić trzeba przemęczyć korelacje dialogowe i system rozgrywki, oraz otwarty na początku świat te bariery są za hardkorowe dla większości, aby zacząć właściwą grę.
Gra jest zbyt skomplikowana od strony wprowadzenia do właściwej rozgrywki przez co większość graczy tej gry nie zrozumie jeszcze zanim zacznie sie właściwa rozgrywka. Szkoda. Niepotrzebnie wszystko skomplikowali.

ocenił(a) grę na 9
rulezo620

Czy gra dla dzieci ? Daj dzieciom Call of Duty itp. to skończą. Dobra zabawka dla dzieci.
Daj dziecku PSYCHONAUTS nie dotrze do właściwej sekcji gry padnie pod jej złożonością i poziomem trudności.

rulezo620

GRA DLA DZIECI?! TAM SĄ NORMALNIE TEKSTY ŻE ŚWINKA PEPPA BY O TYM NIE POMYŚLAŁA! Ja sam w to grałem,więc wiem co mówię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones