PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767499}
6,9 171
ocen
6,9 10 1 171
Quake Champions
powrót do forum gry Quake Champions

Jak już kiedyś wspominałam panowie ID-Software może i są dobrymi programistami ale sami nie są graczami i dlatego też ich gry nigdy nie będą naprawdę dobre i grywalne. Quake Champions nigdy nie będzie przebojem. Taka zręcznościówka dla niewybrednych. Owszem Quake III podobał mi się względnie ale Quake III się skończył i pora na coś nowatorskiego a tu w Quake Champions nie widzę nic nowatorskiego i innowacyjnego. Ostrzegam przed tym gniotem ze stajni ID - Software co mówi samo przez się że programiści z ID raz robią dobre rzeczy a raz bardzo kiepskie. To tyle

nudecroft

Żadnego jakiegoś takiego pomysłu ze strony programistów żadnego przejawu inicjatywy i żadnego zmysłu artystycznego. Wielka szkoda bo liczyłam na coś dobrego a wyszedł gniot do potęgi. O ile Quake III Arena miał w sobie pewną dozę grywalności to jest to już przeszłość a tu serwują nam odgrzewany kotlet. Nie podoba mi się że panowie z ID nie szanują gracza wciskając mu bubla. Zdaję sobie sprawę że bardzo trudno w dzisiejszych czasach zrobić coś naprawdę dobrego dlatego też programiści z ID powinni wydać oświadczenie że choć bardzo się starali nie są zadowoleni z finalnego produktu i przepraszają graczy że nie potrafili zrobić czego lepszego i że skończyły im się pomysły. Dlatego też umieszczają grę w sieci za darmo jako ciekawostkę w którą można pograć. No i wtedy ludzie z ID wyszliby obronną ręką i z honorem. Quake Champions to śmierdząca komercja i cuchnie na kilometr dlatego też uważam że panowie z ID muszą się liczyć z ostrą krytyką i z tym iż ich finalny produkt okaże się porażką bo tylko frajer może nabrać się na tego bubla co się Quake Champions nazywa.

nudecroft

Co za kompletna bzdura.

1. " panowie ID-Software może i są dobrymi programistami ale sami nie są graczami i dlatego też ich gry nigdy nie będą naprawdę dobre i grywalne"

Wolfenstein 3D, Doom, Quake to tylko kilka z gier ich produkcji, które są ponadczasowe i zajebiście grywalne. Gry które sprzedały sie w milionowych nakładach...

2. "Quake Champions nigdy nie będzie przebojem"

Na pewno nie będzie miał tylu graczy co np. Overwatch, bo skill cap jest o niebo wyższy i nowym graczom jest piekielnie ciężko, przez co większość się zniechęca i odrzuca produkt.

3. "Żadnego jakiegoś takiego pomysłu ze strony programistów żadnego przejawu inicjatywy i żadnego zmysłu artystycznego " "O ile Quake III Arena miał w sobie pewną dozę grywalności to jest to już przeszłość a tu serwują nam odgrzewany kotlet"

Kolejna bzdura. Quake 3 był grany przez 10 lat.... To kosmiczny czas dla gry.... Pewna doza grywalności? Proszę Cie. Pewną doze grywalności mają coroczne CoDy i BFy... Odgrzewanym kotletem był Quake Live. Nie zmieniono praktycznie nic i gra właśnie dlatego tak szybko umarła... Quake Champions wprowadza championów, co oczywiście nie jest jakimś nowatorkim pomysłem, ale napewno nie jest odgrzewanym kotletem. Mam cholerną nadzieję że właśnie dzięki takim zmianą gra przetwa dłużej niż rok/dwa.

4. "Nie podoba mi się że panowie z ID nie szanują gracza wciskając mu bubla"

Bubla? Jestem w becie od day 1. ID bardzo dobrze słucha graczy i z każdym patchem zmieniają coraz więcej. Oczywiście czasem coś po drodze spieprzą ale ogólnie wszystko idzie w dobrą stronę! I nikt nic Ci nie wciska, bo to gra f2p.

5. "programiści z ID powinni wydać oświadczenie że choć bardzo się starali nie są zadowoleni z finalnego produktu i przepraszają graczy że nie potrafili zrobić czego lepszego i że skończyły im się pomysły"

Mistrz. To włąśnie takie marki jak CoD i BF powinny przepraszać graczy że co roku robią jedno i to samo gowno...

6. "Quake Champions to śmierdząca komercja i cuchnie na kilometr dlatego też uważam że panowie z ID muszą się liczyć z ostrą krytyką i z tym iż ich finalny produkt okaże się porażką bo tylko frajer może nabrać się na tego bubla co się Quake Champions nazywa"

Frajerem jesteś Ty. Dostajesz darmową gre która jest w fazie ostrych testów. Nie musisz wydawać grosza by w to grać. Potrafisz jedynie narzekać nie podając konkretnych powodów. Komercja? Nabrać się? Człowieku na co sie masz nabrać jak gre ściagasz, nie podoba Ci sie to ja odinstaluj. Ciesz się że są takie marki jak ID i daja swoje gry za free a nie wyciskaja co roku kasy za ODGRZEWANY KOTLET.

Teraz moja opinie na temat gry. Tak, jestem fanbojem serii i to bardzo. I wiem, że jest wiele rzeczy które ID musi naprawić. Ale gra jest darmowa, piekielnie grywalna, dają niesamowitą frajde. Początki mogą być bardzo trudne dla nowych graczy, ale satysfakcja jaką daje nauka i skill w tej grze jest niesamowita. Zachęcam wszystkich żeby wypróbowali gre, a nie sugerowali się Twoją opinią która nic konkretnego nie wnosi.

Peace!

v_love_music

Widać, że jesteś fanbojem serii. Mam prawie 37 lat na karku i wycisnęłam z Quake III wszystko co tylko dało się wycisnąć. Natrafiłam na bardzo dobry okres kiedy Q3 przeżywał swoje lata świetności i tętnił życiem. Grali tam prawdziwi mistrzowie i to z Polski, którzy znacznie przewyższają umiejętnościami, techniką i praktycznie wszystkim takie osobistości jak Jonathan Fatal1ty czy innych zagranicznych graczy. Gracze zakładali klany i widać było że gra jest wyjątkowa i tętni życiem. Polacy znacznie przewyższali skilem zagranicznych graczy stylem i klasą. Quake 3 rządził. Dziś Quake 3 już tak nie bawi jak kiedyś i można powiedzieć że gra już nie wróci i jest przeżytkiem. Dlaczego Quake 3 umarł? Pewnie dla tego że taka jest kolej rzeczy. Powiedz mi jedno, czym właściwie różni się Quake 3 arena od nowego Quake Champions? To co napisałam to jest prawda bo powiedz mi co ma innowacyjnego w sobie nowy QC? Liczyłam że Quake Champions będzie zupełnie czymś innym w stosunku do Q3. Liczyłam że to będzie zupełnie coś innego coś na miarę XXI wieku. Chcesz świetną grę FPP i to darmową zagraj sobie w Blacklight Retribution. Liczyłam że panowie z Id będą szli w kierunku takich właśnie gier jak Blacklight. Do tego dodaj sobie elementy kruszenia i niszczenia scenerii, sekretne pomieszczenia z zabójczymi giwerami. Połącznie kilku gier i zbudowanie plansz z różnych gier to klucz do sukcesu. No i oczywiście stare modele postaci z Q3. Szkoda że nie dostrzegasz tego jak Quake Champions jest słabą grą. Weź sobie skrzyżuj takie gry jak Blaclight Retribution, Project Origin, czy Hard Reset Redux i Duka Nukema a wyjdzie ci gra piekielnie grywalna. Quake Champions jest grą dla graczy mało wymagających bez urazy ;)

nudecroft

Nigdy polska scena nie była lepsza od sceny np. rosyjskiej w q3 więc skończ bzdury znów pisać. Grałem w q3 od 1999 więc wiem co i jak. Gra dla mało wymagających? haha :) fajnie to nie wracaj co niej :) EOT

nudecroft

I zajebiste porównanie Blacklight Retribution vs Quake Champions. Może jeszcze porównaj diablo z need for speedem? ....

v_love_music

W takim razie ujmę to inaczej : Ty i ja mamy zupełnie inne upodobania. Jeśli chodzi o Polaków w Quake 3 to byliśmy w światowej czołówce najlepszych graczy na świecie. Niemcy i Rosjanie byli też nieźli ale Polacy ich nokautowali. Q3 DM 17 najlepsza plansza do turniejów 1vs1 Polacy potrafili z ze zwykłego Machine Gun zrobić potężniejszą broń od BFG, chodzi mi o to że w ich rekach ta broń (machine Gun) nabierała nowej jakości. W Q3 DM 17 liczył się doskonały timening i przechwytywanie w porę zbroi i mega health a Polscy gracze opanowali tę sztukę do perfekcji.

No cóż, ty wolisz Quake Champions a ja wolę Black Lighta. Uważam że Quake Champions jest gorszą grą od Qauke 3 Areny, tyle że QC ma lepszy silnik graficzny i nic poza tym.

nudecroft

Masz całkowitą rację. Po obejrzeniu gameplaya załamałem się. Kotlet z podrasowaną grafiką. Nic nowego i jak sama podkreślasz zero zamysłu artystycznego. Gra ewidentnie pod dzieci.

STAMiNA

Dzięki, fajnie że się poznałeś na tym. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Nie ocenia się gry po obejrzeniu gameplaya tylko po pograniu w nią jakiś czas. Ja gram od początku i powiem szczerze, że od czasów Areny nie bawiłem się w multi tak wyśmienicie. Zwłaszcza odkąd dodali Instagib!

Bloody_Hell

Sprawdzę na pewno ale muszę wpierw zakupić komputer pokładowy. ;)

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Btw. dzieci w tej grze zostają zmiażdżone i wracają z płaczem do mamy.

Bloody_Hell

Ja też nie rozumiem hejtu na tą grę jest darmowa i nikogo nie przyspawała do krzesełka co więcej jest w niej sporo zabawy.

Radzę najpierw zagrać bo osoby które ostro oskarżają o brak innowacji w tej grze nigdy w nią nawet nie zagrały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones