PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767499}
6,9 171
ocen
6,9 10 1 171
Quake Champions
powrót do forum gry Quake Champions

"Jak potwierdza Tim, tytuł ma być dostępny tylko na PC. - Nie planujemy wydać gry na konsole. Nie chcemy żadnych wymówek i ograniczeń."

http://www.gram.pl/news/2016/06/19/czym-jest-quake-champions-tim-willits-wyjasni a-sprawe.shtml

To mi się podoba. :)

PC MASTER RACE. :D

STAMiNA

To bardzo ciekawe co piszesz po tym, jak obwieściłeś wszem i wobec że kupujesz konsolę PS3 : )

nudecroft

PS3 oddałem bratu bo nie potrafię strzelać na padzie. :)

STAMiNA

No dobra : )

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

A po co ograniczać się do jednej platformy ?

kruczek10

Z punktu ekonomicznego bez sensu.

PC jest elastyczną platformą czego nie można powiedzieć o konsolach.

STAMiNA

A czemu hejtujesz konsole? ja mam obie platformy bo nawet na PC za 8k niektóre gry są kompletnie niezoptymalizowane a dwa jest wiele nieśmiertelnych klasyków tylko na konsole. Dla mnie grafika nigdy nie była numerem 1 więc cenię sobie bardziej grywalność.

ChubakaCieLubi

Też cenie grywalność i na padzie nie potrafię grać w fpsy...

STAMiNA

Weź pod uwagę że jak firma wydaje na wszystko to zarabia kilka razy więc tak naprawdę jest to spory zysk. Doom miał 15 edycji, wyobraź sobie na ilu konsolach się pojawił tak samo Wolf 3d.

Najlepsza wersja była z konsoli Atari Jaguar https://www.youtube.com/watch?v=-IAQ2n2HxRw.

No i wersja na PC to zawsze co innego niż na konsolę. Nawet najnowsze kosnole które już są jak PC mają zupełnie inny system przez co te gry są na nie inaczej pisane.

Jest to zamknięty system na który aby wydać grę to trzeba uzyskać przykładowo atest od Sony. Gdzie Windows jest open sourcowy.

Zamyka się to do tego że jak wydajesz grę na windowsa to Microsoft nie stawia wymagań co do optymalizacji gry.

kruczek10

Generalnie usiłują zrobić z Quake Champions cos na podobę overwatch każda postać będzie posiadać unikalne umiejętności oraz nieco inne statystyki . Skórki do broni , stroje dla postaci zapewne to wszystko za kasę dostepne lub ze skrzynek. Kto grał w betę ten widział na moje 7/10 i to chyba nieco z sentymentu do q3

szakalns

To prawda ale to jest dlatego bo nie mają pomysłu na tą grę. Jest to średniak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones