PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614446}
7,8 119
ocen
7,8 10 1 119

Quake Mission Pack No. 2: Dissolution of Eternity
powrót do forum gry Quake Mission Pack No. 2: Dissolution of Eternity

Dobry dodatek.

ocenił(a) grę na 7

Tylko niepotrzebne te nowe bronie w singlu są mało oryginalne i za bardzo ułatwiają grę.
Ale i tak dodatek dobry 7+ /10

ocenił(a) grę na 7
a1ien_1385

albo 8-

ocenił(a) grę na 6
a1ien_1385

Ja generalnie zaniżam do szóstki z dużym plusem. Pierwszy dodatek zdecydowanie lepszy. Nowe bronie jak wspomniałeś mało oryginalne. Mało tego, ostatnie "ulepszenie" wręcz jest mało funkcjonalne (zdecydowanie częściej wolałem chodzić z wysłużoną, sprawdzoną rakietnicą). Lokacje też mnie nie przekonały i... te irytujące trzęsienia ziemi. Ok..rozumiem tytułowy Quake itd... ale żeby wejść na poziom hard musialem chyba z 10 razy rozpoczynać grę od początku. No i ostatni boss... nie tyle co trudny sam z siebie co przez otoczenie w którym trzeba się poruszać. Częściej wpadałem do lawy niż zostawałem zabity przez tego drania.
Moim zdaniem, ten dodatek poleciłbym tylko zagorzałym fanom Quake'a

ocenił(a) grę na 7
KaNnY

Mnie akurat lokacje przypadły do gustu. Waham się między 7+ a 8- ale chyba jednak pokuszę się na ten pierwszy wariant. Nowy arsenał sporo ułatwia grę przez co nie jest już tak grywalna. Boss-masz rację, niewiele robi ale otoczenie nam to rekompensuje. Pierwszy dodatek zdecydowanie lepszy, nawet audio brzmiało lepiej, przynajmniej dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones