PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659714}
3,4 361
ocen
3,4 10 1 361
Rambo: The Video Game
powrót do forum gry Rambo: The Video Game

Same gimby na forum

użytkownik usunięty

które dodatkowo nie dostrzegają swojej hipokryzji, skoro podniecają się singlem w CoD, a różnica między nim a Rambo jest taka, że w Rambo nie trzeba używas wsada.

Ale wracając do tematu.
Jako fan jestem usatysfakcjonowany. W przeciwieństwie do 99% krytykujących śledziłem materiały i wiedziałem, że to będzie rail shooter, więc nie mam zonka, że gra to "celowniczek". Fanom House of the dead też powinno podejść. Do tego jak dodamy muzykę, dźwięki i aktorów (bardziej: skopiowane fragmenty wprost z filmu) pojawia się gra, która potrafi podnieść mometami adreanalinę. Klimat świetny. A poziom trudności jest bardzo satysfakcjonujący w niekórych momentach.

btw gamespot dał 6/10. I to jest idealna ocena dla tej gry.

ocenił(a) grę na 6

dokladnie, gra na 6. Nie jest wcale tak zle jak wszyscy pisza.. fani na pewno beda zadowoleni, do ktorych ja sie zaliczam.. Ot niezla gra na nudne wieczory :)

*Facepalm* Szkoda gadać.

użytkownik usunięty
crazy_race

No, nie masz nic mądrego do napisania ,to nie pisz, tak powinno być. Jak ktoś nie zna się na gatunku i nie jest fanem, to nie ocenia, wtedy średnie oceny byłyby obiektywne dla zainteresowanych i nie zakłamane przez trollów.

*facepalm*

ocenił(a) grę na 6

To po prostu inny typ gry, co ma do tego CoD. W obu grach głównym narzędziem "pracy" jest broń i tyle podobieństw.
Co do samej gry bardzo mi przypadła do gustu, chyba dzięki właśnie jej "inności" , za dużo jest na rynku tworów podobnych do BF i CoD, z kiepskim sterowaniem, grafiką, itp.. dobrze, że twórcy zdecydowali się na takie rozwiązanie.
Największą zaletą jest system wyzwań i gwiazdek, które zmusiły mnie go kilkugodzinnego "masterowania" poziomów i bicia rekordów. Osobiście to mnie najbardziej denerwowały denne QTEi i długie ładowania. A tak poza tym to całkiem przyjemny shooterek.

użytkownik usunięty
MajkelBlack

Owszem, inny gatunek. Ale śmieszy mnie wielkie krytykowanie rail shootera z ust kogoś kto zachwyca się właśnie CoD. W tym shooterze też grę się ogląda, nie zastanawiasz się nad tym, którym korytarzem pójść, cała gra wygląda walka-dialog-walka-dialog etc, jedyna różnica to właśnie to, że można samemu się poruszać. Wszystkim "kopiom" Mordern Warfare (jeśli chodzi o single), czyli MoH, Battlefield, itd itp bliżej na pewno do rail-shootera niż do innych liniowych fpsów jak Half-Life czy Unreal.

ocenił(a) grę na 6

Wiesz jest różnica jak ktoś grę zassał z sieci, odpalił na 5 minut i wyraził opinię "Eeee Chuuuujnia". Ściągnął sobie człowiek nowiuśkiego Rambo, a tu tylko celownikiem można machać. Oczywiście konieczne jest napisanie krytycznego posta na kilku forach, w tym na FW, no i wrzucenie sobie do kolekcji gier granych.
W dodatku rail nie jest popularnym gatunkiem, wiele osób go unika bo po prostu tego nie czuje, ba większość osób nie wie co to rail.

Co do porównań, to szczerze nawet nie pomyślałem o żadnym fpp, pierwsze co mi przyszło na myśl to niedawna produkcja kinectowa Gunstringer i klasyka Virtua Cop, Area 51...które nawiasem mówiąc właśnie sobie odpaliłem na emulatorze.

Odpuść sobie polemikę z ludźmi, dla których jedynym tematem w świecie gier jest - Co lepsze CoD czy BF :) Taki Ci powie, że ostatnia Fifa w porównaniu z CoD to lipa.

Dlaczego więc cały świat zmieszał tę grę z błotem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones