PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659714}
3,4 361
ocen
3,4 10 1 361
Rambo: The Video Game
powrót do forum gry Rambo: The Video Game

Wstyd!!

ocenił(a) grę na 3

Jest mi przykro, że to coś (bo nie można nazwać tego grą) wyszło z pod rąk Polskiego studia. Nie
wiem jakim cudem ta gra trafiła na półki i nie wiem jak można chcieć z ten chłam 200zł !! To coś
powinno być w CD-Action za 10zł, albo w Tesco jako dodatek do zakupów.

Jacek12_fw

Powinna już zostać ogłoszona najgorszą grą roku 2014.

Jacek12_fw

http://youtu.be/j_GXZ14Fj6s?t=20m29s
Reakcja tego pana nie zachęca do zaprzyjaźnienia się z tą grą :)

moshimosh

dzięki, genialne ;D

Jacek12_fw

No a mnie to akurat nie dziwi. Skoro grę zrobili Polacy, to nie da się w nią grać! Tego się można było spodziewać

ocenił(a) grę na 3
marek_mialkowski

Bez przesady. Painkiller, Bulletstorm czy mały wkład do gry Gears of War, to wszystko od Polskiego studia People Can Fly, nie wspominając już o CD Projekt Red. Są w Polsce małe studia, które tworzą fajne gry fabularne, przy braku funduszy.

Tej gry nie można było zepsuć. Krakowskie studio miało wszystkie prawa do stworzenia fajnej, ciekawej gry, na podstawie dobrego filmu. Dali w ręce graczy chłam jak ich mało. Lepiej gdyby wcale tej gry nie wypuścili.

Jacek12_fw

Dokładnie. Mamy w Polsce naprawdę świetnych twórców gier - do tego co napisałeś dodałbym jeszcze Shadow Warrior i mocno niedocenioną grę Infernal. To co Krakusy zrobiły mając licencję na Rambo woła o pomstę do nieba - mamy teraz wstyd na cały świat.

marek_mialkowski

Co ty bredzisz człowieku ?

ocenił(a) grę na 1
marek_mialkowski

Plus do tego Call of Juarez, Dead Island i nadchodzące Hellraid, Dying Light czy Lords of the Fallen.

ocenił(a) grę na 3
GandalfCzarny666

Czekamy na obrzucenie błotem Lords of the Fallen :>

użytkownik usunięty
SztywnyPatyk

No i Wiechu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones