PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612415}
8,2 745
ocen
8,2 10 1 745
Ratchet & Clank
powrót do forum gry Ratchet & Clank

Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktokolwiek grał już w tą grę bo jestem bardzo ciekaw jakie wrażenia są po zagraniu w stary tytuł a jakie w odnowiony HD. Czy ktoś z was już grał w Ratchet & Clank HD i jak wypada? Warto otworzyć portfel czy może lepiej zamknąć?

Domin2309

Oczywiście, że warto! Tym bardziej że kolekcja naprawdę nie jest już droga, a moim zdaniem- i nie tylko moim, paru profesjonalnych krytyków również tak sądzi- to jedna z najlepszych wydanych jak dotąd kolekcji. Bugów jest stosunkowo mało, a nie znalazłem żadnego poważniejszego( no, może jeden), więc polecam, szczególnie jeśli ktoś nie lubi Tower Defense i nie zagra w FFA( które, zresztą też bardzo mi się spodobało), a chce pozostać w temacie Ratcheta.

ocenił(a) grę na 10
Domin2309

10/10

Domin2309

Za cenę jednej są trzy gry i to na parę niezłych godzin. Grafika jest na prawdę na dobrym poziomie nie licząc filmików o nieco gorszej grafice. Gra jest w 3D. Warto na prawdę.

ocenił(a) grę na 9
Domin2309

Ja póki co ukończyłem jedynkę z kolekcji HD na PS3. WARTO! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones