PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612415}
8,2 745
ocen
8,2 10 1 745
Ratchet & Clank
powrót do forum gry Ratchet & Clank

ta gra jest wręcz boska, można się rozerwać, mogliby pomyśleć o jakimś filmie animowanym, 10/10.

ocenił(a) grę na 8
herkules5_56

Dla mnie ta gra dużo znaczy ,pamiętam jak na moim własnym PS2 grałem głównie w takie tytuły jak :Crash Bandicoot,Spyro,Sly,Ratchet & Clank ,Jak i Daxter oraz Ty ,ech to były czasy,bardzo często przypominam sobie te gry i jak znów je przechodzę to aż łezka mi po policzku spływa

JonVon

Dziś zostało potwierdzone wydanie 3 pierwszych częsci w HD z okazji 10 lecia. Wiadomo już, że dostępne będą trofea, tryb multiplayer z trójki, gra będzie latała w 1080 p. i 60 klatkach na sekundę, prawdopodobnie będzie kilka platynek.

ocenił(a) grę na 9
Rexus88

Yeahhh :)

kourei

To za mało powiedziane :)! Gdy się dowiedziałem, to omal nie skakałem z radości pod sufit. Nie mogę się doczekać aż znów zagram w dwójkę i trójkę.

ocenił(a) grę na 10
Rexus88

A jedyneczka? gdyby nie ona to bym tej serii nie pokochał (szkoda że PS3 kosztuje swoje...)

McFlyPL

Cóż ja zacząłem od dwójki, dopiero pożniej zagrałem w jedynkę a potem w 3 i Gladiatora. Ale fakt, też bardzo fajna gra. Ps3 kosztuje, ale ps2 można dostać przy odrobinie szczęcia za 150 zł, a gry z PS2 i tak są dużo lepsze niż te z PS3.

ocenił(a) grę na 10
Rexus88

Ja dorwałem po 5 latach wspominania część pierwszą w Poniedziałek, w przyszłym tygodniu przyjdzie 3 a kiedyś wezmę się za Gladiatora (choć nie jestem przekonany do 4 części) nwm jak tytuły z PSP ale na nowy rok kupuje sobie PSP to na pewno obczaje Size Matters.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones