PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 883
oceny
8,7 10 1 10883
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Bardzo dobra gra 9/10

użytkownik usunięty

Gra była świetna ale zakończenie najlepsze nie spodziewał bym się takiego obrotu zdarzeń.

ocenił(a) grę na 10

Huh mnie zaskoczenie nie zachwyciło tak bardzo, może dlatego, że przeczytałem na wikipedii, że po ukończeniu fabuły kieruje się synem... to mogłem się domyślić jak się skończy. Podczas ostatnich scen niemal poroniłem łzy, no ale jestem facetem, SPOILER Gdybym był reżyserem zmienił bym lekko zakończenie: np. John wyjmuje dwa revolvery zabija wszystkich gwardzistów, ale zostaje zabity strzałem oddanym przez Edgara.
Ostatni pojedynek też był smętny, ale wszystko połączyło się w idealną gre.

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

"John wyjmuje dwa revolvery zabija wszystkich gwardzistów" To nie ten gatunek, to western a nie s-f.

ocenił(a) grę na 10
nikike

Nadal jesteśmy w posiadaniu dynamitu ; ) Zakończenie zamyka motyw szajki Dutcha. Nic bym nie zmieniał

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

Zgadzam się z nakati_snake w zupełności. Normalnie popłakałam się, gdy zabili Johna. Ale podobnie jak ty, przypuszczałam, że gra tak się skończy. Ogólnie świetna historia, gra wspaniała pod względem graficznym. Wiadomo, zdarzają się niewielkie błędy, ale to chyba normalne, w każdej grze się zdarzają...
Jestem dziewczyną i nie powiem, że nie lubię takich gier, ale w Red Dead Redemption mogę grać godzinami...

ocenił(a) grę na 10
Horses

a ja się wściekłam! Pierwsze pytanie "Jak to nie ma retry from last checkpoint!?" zrestartowałam grę i robiłam ostatnią misję od nowa... z tym samym skutkiem. Kiedy przeczytałam w solucji, że takie jest zakończenie popłakałam się... i byłam wściekła wraz. Granie Jackiem to już nie to samo, brak tej charyzmy, tych zachowań, tego głosu... to już nie to samo. Ale przyznać muszę, że spodobała mi się misja Stranger- Remember My Family. Ukoiła trochę moje złamane serce :)

ocenił(a) grę na 10

Jak dla mnie, ta gra to arcydzieło. Tylko czekać na kolejną cześć tej gry i oby tego nie zwalili , czytałem że już są prace nad kolejną częścią tylko ciekawi mnie kiedy ją dostaniemy..

ocenił(a) grę na 10
Roberto17k

Ciekawe o czym będzie następna seria? Mam nadzieję, że nie o juniorze bo nie mogę go znieść... Chyba, że jeszcze starszy upodobni się do ojca, bo jak dla mnie Jack to cipa straszna.

ocenił(a) grę na 10
rukia_4

No.. no.. no, nie wiedziałem że dziewczyny grają w gry w szczególności westerny. :)

Przeszedł ktoś tą grę na 100%? ja stanąłem na 97%
Twórcy którzy pracują nad grą zapowiadają wiele niespodzianek, poczekamy.. zobaczymy.

ocenił(a) grę na 10
Roberto17k

z tego co mi wiadomo to, żeby przejść w 100% trzeba grać online. Ja raczej nie osiągnę, poza tekkenem raczej nie grywam w gry vs. multiplayer :P
Ja mam obecnie ponad 70% ale zostało mi dużo wyzwań jeszcze, więc trochę gry jeszcze przede mną ;)

ocenił(a) grę na 10
rukia_4

Chyba nie, ja miałem 97% gry i nie miałem chyba z 3-4 strojów, jeśli bym je zdobył to miałbym pewnie 100%. tylko trzeba przejść grę w 24h podobno na jakiś strój.
Aaa wyzwania w tej grze to sama przyjemność, więc miłej zabawy życzę ;)

ocenił(a) grę na 10
Roberto17k

no co Ty? ja przeszłam grę (fabułę) w 1d1h... ale lipa, godzina za dużo :P a posiadłości wszystkie kupiłeś?
Fakt, wyzwania to przyjemność, chyba, że tak jak ja ni cholery nie możesz zabić dwóch pum nożem, wtedy nie jest tak wesoło :P

ocenił(a) grę na 10
rukia_4

haha, co tam pumy, spróbuj zabić 5 niedźwiedzi z noża:D ja przy tym zadaniu nerwicy dostawałem, ale biegałem na około drzewa i jakoś dałem rade za 50 razem:D, no mi też niestety brakowało 1-2h i bym zdobył, a posiadłości miałem wszystkie, zadania wszystkie poboczne, sekrety(sztaby złota też wszystkie+mapy tu to dopiero jest zabawa:D
a i radze chodzić częściej do sklepu z broni, w trakcie wykonywania zadań pojawiają się nowe bronie, bardzo mocne i przydatne w zadaniach. 7 kryjówek bandytów trzeba odbić, black jacka nie potrafiłem wygrać, za to tez stroju nie dostałem.

Tu masz link jak przejść grę na 100% http://red-dead-redemption.pl/100-gry może Ci się przyda.

ocenił(a) grę na 10
Roberto17k

Korzystam z tej stronki, ale dzięki :D

ocenił(a) grę na 10
rukia_4

Drobiazg ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones