PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 881
ocen
8,7 10 1 10881
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Coenowie + R* = HIT

ocenił(a) grę na 9

Tylko czekam na to, aby braciszkowie Coenowie zekranizowali RDR.

LoKoMoTiV

A mają zamiar?

ocenił(a) grę na 9
Mowiacy_do_reki

NIe ale tak się rozmarzyłem...:)

LoKoMoTiV

Film by musiał być podzielony na części, co uważam, że najlepiej oddałoby linię fabularną całej gry.

ocenił(a) grę na 9
OgnistyJoe

He he z całej fabuły RDR można byłoby zrobić kilka filmów.

ocenił(a) grę na 10
LoKoMoTiV

Nie zgodzę się nie można. Poza tym bracia C. nie nadają się do ekranizacji gry. "Prawdziwe Męstwo" im nie wyszło, poza tym nigdy by się na taką "fuchę" nie zgodzili. Idealnym reżyserem i scenarzystą byłby Andrew Dominik, ale to również niezależny twórca nie rzemieślnik. Jeżeli kiedyś powstanie ekranizacja to nich się za nią weźmie jakiś młody, ambitny twórca, który będzie w stanie oddać niesamowity klimat tej gry.

ocenił(a) grę na 9
Aldo_Raine

Ale, że "Prawdziwe męstwo" im nie wyszło to jest tylko i wyłącznie twoje zdanie. I wybacz, ale ono mało mnie interesuje.
Chciałem tylko podkreślić w moim poście, że twór R* bardzo przypomina mi film Coenów. A całe to pisanie o eGranizacji "RDR" przez braciszków, zdaję sobie sprawę, że to jest dmuchanie na wiatr i wcale od nich tego nie wymagam.
Poprostu sobie tak zamarzyłem będąc pod wrażeniem obu tych produkcji.

ocenił(a) grę na 10
LoKoMoTiV

Ekranizacji nie egranizacji. Egranizacja to np. gra na podstawie książki jak Metro 2033.

ocenił(a) grę na 9
Aldo_Raine

Dzięki mamo:)

LoKoMoTiV

A kto to jest bracia Coenowie?

ocenił(a) grę na 10
LoKoMoTiV

Niech zostawią RDR w spokoju! Nawet Peter Jackson powiedział, że teraz gry są lepszą formą od filmów. Taka jest prawda, gry wstąpiły na najwyższy poziom doznania przeżyć ze wszystkich form. RDR jest lepsze nawet niż niejedna książka w tych klimatach. W to trzeba zagrać i tyle. Lepiej, płynniej opowiedzianej historii nie uświadczymy nigdzie. Owszem ktoś może powiedzieć, że w grach lepiej jest w Heavy Rain. Tylko ze HR to samograjek składający się z samych QTE. A dokonanie czegoś takiego w ogromnym otwartym świecie z dowolną kolejnością wykonywania misji gdzie nie ważne jaką kolejność wybierze gracz to zawsze fabułę poznaje się chronologicznie to jest geniusz. Ta gra jest bezsprzecznym arcydziełem. [kropka]

ocenił(a) grę na 9
TheHush

Gry wogóle przechodzą niewiarygodną "ewolucje", świadzczą o tym pieniadze, które się w nie wkłada, a także zyski ( jak usłyszałem o pierwszym tygodniu sprzedaży Black Ops-a i jego przychodach to mi beret z głowy spadł). Powoli się to równoważy, jak już nie teraz, z hollywoodzkimi produkcjami filmowymi! I kto by o tym pomyślał parę lat temu? Jeszcze te: HD, 3D, kinecty, itd.- już nic mnie nie zdziwi.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones