PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 865
ocen
8,7 10 1 10865
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Ta gra to ładniejsze GTA IV na dzikim zachodzie. Jedynym fajnym elementem tej gry była
postać Johna Marstona, ale to zdecydowanie za mało żeby wynagrodzić schematyczny
model gry. Kolorystyka gry po kilku godzinach zaczyna drażnić. Wszystko jest brązowe. Nie
wiem skąd taki pomysł na unifikacje kolorów...

Nie ma tu fuszerki. Postacie są wiarygodne, sterowanie wzorowe itd. Jednak makabryczne
odległości które trzeba przebyć na koniu powodują że można zapomnieć po co się tam
jedzie... Coś jak w FarCry 2.

Jednak nie będę się rozpisywać... Jeśli lubisz GTA IV ten tytuł jest dla ciebie.

ocenił(a) grę na 10
jaca777_2

Ludzie czy was pogieło??? Ta gra nie ma nic wspólnego z serią GTA... to żę mozna zrzucić gościa z konia i gra jest wydana przez rockstar ao niczym nie świadczy...

nakati_snake

Spokojnie.. Te analogie są oczywiste: Model gry, piktogramy itd.

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

RDR jest fajne a GTA to tylko SA

ocenił(a) grę na 10
Szop72_80

cholera napisałem fajne :o wyje*iste

ocenił(a) grę na 10
jaca777_2

gigantyczne odległości>???? lol? przeceirz wystarczy rozbić obóz zaznaczyć na mapie check point i teleportujesz się gdzie chcesz

nakati_snake

Jeśli gra Ci się podoba, to ja nie mam nic przeciwko. Technicznie rzecz biorąc gra jest dobra, może moje oczekiwania były zbyt wygórowane po opiniach krytyków. kto wie. grałem w nią raz, może za drugim razem...

ocenił(a) grę na 10
jaca777_2

jak dla mnie fabułą była genialna, troche niedopracowana ale dobra... no ale cóż każdy ma swój gust

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

no fabuła dobra, bugi w każdej grze są więc tutaj 4 bugi (jak dotąd spotkałem) to w porównaniu do innych gier no to mało tych bugów.
Fabuła niedopracowana ale tylko miejscami

jaca777_2

Ale dotrwałeś do mocarnego zakończenia?

neo_angin

Zakończenie jest mocne, chyba tydzień będę dochodzić do siebie :)

ocenił(a) grę na 10
QuassinDoe

Tak, zakończenie doprawione muzyką z napisów końcowych to jest właśnie TO. :D

ocenił(a) grę na 10
jaca777_2

Widzę nie czujesz klimatu samotnej przejażdzki przez prerię w po deszczu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones