PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 865
ocen
8,7 10 1 10865
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Ogrywam właśnie RDR2 i jestem strasznie ciekawy RDR. Jeśli nie wyjdzie remaster na PS4 być może zainwestuję w PS3. Myślicie, że warto?

Johanesburg

Na pewno ..jest Tyle exclusive ktorych nie ma na ps4 ze warto miec kilka konsol Sony :)
Mozna Lawton ja przerobic I grac w gry z zx c64 Amiga saga arcade....bezprzewodowym padem
Mimo ze przeplacilme za ps4 pro...wiecej zabawy mam na moim facie z 2007 r

Amiga1240

Jakie jeszcze gry na PS3 byś polecił?

ocenił(a) grę na 9
Johanesburg

Byś miał Xboxa to byś mógł grać i w dwójkę i jedynkę na tak robie ale PS4 też kupiłem i God of War i Spider Mana przy okazji

ocenił(a) grę na 9
marcin_lendzion

ja tak robię*

marcin_lendzion

Nah, xbox nie moja bajka

ocenił(a) grę na 9
Johanesburg

ja mam i PS4 i Xbox One i bardziej mi sie podoba Xbox szczerze

ocenił(a) grę na 9
Johanesburg

chociaż i to i to spoko

Johanesburg

Jak będzie tania używka to zainwestuj .Remaster nie wyjdzie, nie ma na to szans ,mówił o tym pracownik rockstara

Johanesburg

Rdr2 podoba mi się do tego stopnia, że specjalnie kupiłem Xboxa one x, żeby móc ograć Rdr1. Tylko Xbox one x oferuje bardzo wysoką jakość grafiki, nowe tekstury itd. Gra jest na nim w 4K i wygląda jakby wyszła wczoraj. Nawet nie ma czego porównywać, kiedy patrzy się na Rdr1 na ps3, xbox360 lub Xbox one s. Trzeba kupić one x żeby mieć zrenasterowaną wersję. No niestety, to wydatek. Ale nie żałuję.

kendo777

Niestety zawsze byłem po Niebieskiej stronie więc ciężko by mi było teraz przejść na Zieloną ;)

Johanesburg

Wiadomo. Ps4 najlepsze. Ale musiałem kupić drugą konsolę dla wiedźmina 2 i red dead redemption 1. :) Tak naprawdę, to trzecią, bo drugą był Switch. Bo Zelda. ;)

kendo777

Nad Switchem się mocno zastanawiam, pewnie któregoś dnia się na niego skuszę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones