PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 881
ocen
8,7 10 1 10881
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

........Wciąż nie miałem pojedynku,a przecież podobno są tutaj bardzo często. Może mi ktoś coś podpowiedzieć, bo może trzeba coś zrobić :)

ocenił(a) grę na 10
matimocny1

Pojedynek można zaliczyć już w Armadilo. Pobiegaj po mieście, zaczepiaj ludzi. Potrąć kogoś jadąc na koniu.

ocenił(a) grę na 10
matimocny1

Podczas przechodzenia kilku misji głównych będziesz musiał stoczyć pojedynki,czekaj cierpliwie. Wierz mi pojedynki to nic przyjemnego...

ocenił(a) grę na 10
matimocny1

pojedynek pojawia się w jednej z pierwszych misji w meksyku :)

matimocny1

Armadilo i większe miasta ( musisz przez dane miasto się przejść a wtedy może się zdarzyć że jakiś śmiałek wyzwie cię na pojedynek ) , oraz przy tym takim "mościsku" przy biurze szeryfa w Mc Farlane ranch .
Jednym słowem pojedynki są losowo , pojedynki są świetne więc musisz jakiś stoczyć ... ( parę jest misjach głównych i pobocznych )

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

albo wystarczy że zdobędziesz strój "elegant suite" i zaczniesz oszukiwać w pokera, w tedy jak ktoś to zauważy to będzie pojedynek.:)

ocenił(a) grę na 10
matimocny1

Już myślałem, że nie będzie strzelania do Niemców, a tu zonk. Trzeba było jednego podziurawić w pojedynku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones