PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606343}
6,0 544
oceny
6,0 10 1 544
Red Faction II
powrót do forum gry Red Faction II

Rozczarowałem się tą grą,myślałem że będzie niezła (bo grałem w jedynkę i ona ma u mnie 10/10-swoją drogą to czemu nie ma strony na filmwebie z jedynką ?),ale okazała się ona marna i nie warto jej odpalać.Guerilli nawet nie odpaliłem i Armaggedonu też raczej nie odpalę.Daję 4/10.

ocenił(a) grę na 6
pocztusiak

Red Faction II pogrzebał brak multiplayera. Single player jest średni i fabuła jest mało ciekawa, ale sam gameplay jest całkiem niezły. Szkoda wielka, że zamiast multiplayera twórcy dali Bot Match, ponieważ gra posiada duże możliwości jeśli chodzi o multi.

ocenił(a) grę na 2
pocztusiak

Dlaczego jest taka słaba? Odpowiedź jest prosta - to gra tworzona z myślą o konsolach, w dodatku do trybu cooperative.

pocztusiak

fakt gra cienka pod względem grafiki chyba nawet jedynka była lepsza , sztuczne efekty ( az rażą w oczy ) fabuła do kitu , ogólnie nie podobała mi sie , jeden z gorszych szooterów

ocenił(a) grę na 8
pocztusiak

A mnie tam się podobała choć mogłaby mieć multiplayer. Na pewno jednak jest lepsza niż Armageddon

ocenił(a) grę na 8
waldeck

A mi się właśnie II podobała, pierwszą część nie zdołałem ukończyć jakoś mnie nie zaciekawiła i po przejściu kilku etapów gierka poszła do kosza..

ocenił(a) grę na 1
pocztusiak

Dopiero pierwszy kontakt, nigdy w RF2 nie grałem. Dziś wydał mi się niegrywalny. Nie mam czasu na męczenie się z takimi shooterami, choć dla podobnych jak Unreal 2 czy Pariah miałem ostatnio i czas i sporo sympatii. O Red Faction 1 nie mówiąc, bo ta nadal wypada bardzo pozytywnie.

ocenił(a) grę na 3
pocztusiak

Zgadzam się z pocztusiakiem, pierwsza część jest świetna a druga kiepska, wynudziła mnie niemiłosiernie. Myślałem że tryb "Bot Match" uratuje tę grę ale niestety też okazał się nudny. Lepiej bawiłem się z botami w "Unreal Tournament".

pocztusiak

Ktoś słusznie nazwał tę grę ordynarną "konsolówką", gra jest bardzo słaba i po prostu nudna.

pocztusiak

Też mam podobne zdanie, 1 ukończyłem całą z chęcią, 2 w końcu po pewnym momencie jak doszedłem do 1 bossa olałem, ani trochę nie ma klimatu 1 części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones