PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614755}
5,4 702
oceny
5,4 10 1 702
Resident Evil: Operation Raccoon City
powrót do forum gry Resident Evil: Operation Raccoon City

Czy warto zagrać?

ocenił(a) grę na 7

Pytanie jak w temacie

killer_77

Dość słaba jak na spin-off Resident Evil. Grasz na własne ryzyko.

ocenił(a) grę na 6
killer_77

nie słuchaj tego pacana:) gra jest bardzo wciągająca, warto zagrać choćby dla trybu multiplayer:)

ocenił(a) grę na 6
AlbertWesker

Gra nie jest wciągająca. Ma sporo niedoróbek, dużo bugów, strasznie niski poziom AI przeciwników i naszych kompanów. Do tego bronie, które zadają obrażenia jak pistolet na kapiszony.
Z drugiej strony fajne są postacie, niezły klimat i to Resident Evil. Szkoda, że tak zmarnowali potencjał jaki drzemał w tym tytule. Lepiej poczekać na RE6.

ocenił(a) grę na 6
sali06

Nigdy nie wiadomo czy Re6 będzie lepsze ale mam wielkie nadzieje:)

ocenił(a) grę na 6
AlbertWesker

Capcom zrobi RE6 sam, gra wyjdzie więc pewnie bez opóźnień (RE:ORC miało wyjść jeszcze w grudniu), silnik to kolejna wersja Havok'a, więc nie powinno być bugów i skoków animacji. Będzie gitara.
A tymczasem niech szybko piszą patcha do tej fuszerki, bo krew zalewa.

killer_77

Gra jest wporzadku nic specjalnego co prawda ale gra sie fajnie chociazby dla klimatu ktory jak dla mnie jest bardzo dobry i na poziomie Residentow, kuleje AI przedewszystkim i gra po pewnym czasie moze wydac sie monotonna poniewaz ciagle bieganie i strzelanie do hordzombiakow moze sie znudzic ale mnie na samym poczatku gra wciagnela no i fajnie ze mozna pobiegac po Raccon City ktore jest zrobione w naprawde dobrym stylu no i kilka smaczkow fabularnych poprzez wpadania na postacie znane z calej serii

killer_77

Nie warto. Jeśli jesteś fanem starego, dobrego klimatu RE, to na tym badziewiu się zawiedziesz. Tępa rąbanka nic poza tym. I nie słuchaj "pacanów" pokroju Alberta Weskera, widać, że fanboj, to nad największym gównem oznaczonym znaczkiem RE pewnie będzie się zachwycać.

ocenił(a) grę na 4
Kuba1982

Popieram . Cholerne A dla Cb za streszczenie . Jedyne , co w tej grze dobre , to postacie z poprzednich części .

killer_77

Oglądnij moją wideo recenzje , a się dowiesz

ocenił(a) grę na 10
damialus

haha dziecko z Podstawówki, do Nauki ! takie gry nie są dla ciebie, Rodzice nie sprawdzili tobie kompa ? chyba ciebie nie kochają ze nie interesują się tobą .

killer_77

https://www.youtube.com/watch?v=G9c7GUDxTmA

ocenił(a) grę na 7
killer_77

Zagrać tak , wydać kasę na kupno już raczej nie :).

ocenił(a) grę na 10
killer_77

nie słuchaj tych dzieci z podstawówki, gra jest Super i warto w nią zagrać tylko ma minus jest , ta gra jest nie dopracowana ! a tak to super gra się w nią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones