PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614755}
5,4 702
oceny
5,4 10 1 702
Resident Evil: Operation Raccoon City
powrót do forum gry Resident Evil: Operation Raccoon City

Porażka

ocenił(a) grę na 6

Jak można było nie dać opcji multiplayer w trybie splitscreen???! Gra naprawdę dobra,
łatwy interfejs,przyjemne zadania i ogólnie klimat Resident Evil jest czymś wspaniałym,ale
jak można pozbawić graczy trybu gry przy jednym ekranie?? To była główna zaleta Resident
Evil 5..! Czekałem z niecierpliwie i zamówiłem tydzień przed premierą i srodze się
zawiodłem,ponieważ byłem przekonany,że usiądę z kumplem przed telewizorem i będziemy
się wczuwać w klimat Residenta i współpracować niczym Starsky i Hutch. Ogólnie grę
polecam tylko komuś kto ma konto X-box live gold...

ocenił(a) grę na 8
Pepeshu

Albo ps3 gdzie gra sie w sieci za darmo :]

ocenił(a) grę na 6
michal2788

Nom:) główna zaleta PS3..

Pepeshu

Chyba każdy kto ma xboxa ma też golda. Co do gry to lekko zawodzi pod wzgledem technicznym. Wrogowie są zbyt wytrzymali, no i po pierwszym przejściu nie ma motywacji żeby zagrać ponownie (chyba że dla Achivmentów lub Trofeów). Ale mimo to miło jest zajrzeć ponownie do Raccoon city

ocenił(a) grę na 6
Turkisz80

Zupełnie się nie zgodzę,że są zbyt wytrzymali...:) wystarczy kombinacja (na x-boxie b+a) i w 20s można zabić całą watahę zombie walcząc wyłącznie wręcz... Z kontem gold też się nie zgodzę.. Przeczytaj statyski ponad połowa graczy nie ma konta Gold... Sam znam parę osób chociaż sam posiadam. To zależy z jakimi osobami masz styczność... Co do ponownego przejścia to zgodzę się połowicznie.:) Warto ją przejść tylko wtedy,gdy ma się aspirację,żeby odblokować wszystko (osiągnięcia, zbieranie danych,uszkadzanie kamer, kupno wszystkich broni,czy odblokowanie skillów postaci). Ja sam zawsze w Residentach tak robię,więc dla mnie to oczywistość przejście Residenta kila-kilkunastokrotnie:) Rozumiem jednak graczy,którzy poprostu chcą pograć w dobrą strzelankę i nie wracają do tego...

Pepeshu

Siedzę w residentach od czasów PSX, ale po tym oczekiwałem zbyt wiele. Zwłaszcza że bazwoał na mojej ulubionej cześci RE2.
Zombie łątwo zabić, ale walki z lickerami czy też Hunterami są bardzo irytujace gdyż po minucie biega sie szukając amunicji. Drużyna też nie pomaga, gdyż zazwyczaj giną od włąsnych granatów lub stojąc w ogniu:) Co do graczy z Goldem to tylko z takimi mam do czynienia, gdyż grają po sieci bo mają golda:)

ocenił(a) grę na 6
Turkisz80

co do Twojej wypowiedzi na temat Hunterów i Lickerów to spróbuj z magnuma w głowę naprawdę są mało wymagający...:)

Pepeshu

Splin screen niedługo kompletnie zniknie. Nawet w grach single playerowych z coopem. Wszystko po to by więcej ludzi grało online zamiast przy jednej konsoli.

ocenił(a) grę na 6
crazy_race

No niestety do tego dążą korporacje,ale miejmy nadzieję,że uszanują tych graczy,którzy wolą usiąść z kumplem przy piwie i grać przed jednym ekranem... Jakby,co zrobimy taki bojkot jak przeciwko ACTA:)

Pepeshu

Zawsze pozostaje System Link na Xboxie...tylko że jeszcze ani razu nie słyszałem by ktoś z tego skorzystał.

ocenił(a) grę na 6
crazy_race

Ja też nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones