PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620588}

Resident Evil: Revelations

Biohazard: Revelations
7,2 1 361
ocen
7,2 10 1 1361
Resident Evil: Revelations
powrót do forum gry Resident Evil: Revelations

WOW!!

ocenił(a) grę na 7

Po zobaczeniu dema jestem skłonny powiedzieć, że ta gra to najlepszy powód do kupna 3dsa, a zagorzali fani pc-ta pewnie są wściekli,że kolejna rewelacyjna gra ich ominęła.

arobolkow

No chyba że ktoś ma dobrego peceta i odpali emulator .
A Nintendo to kicha.

ocenił(a) grę na 7
blind227

Dlaczego tak uważasz?

arobolkow

Od czasu n64 na Nintendo wychodzi kilka dobrych gier a potem konsola umiera.
A Wii i Wiiu to konsole nie dla hardcorowych graczy tylko do zagrania w niedziele na godzinę.

ocenił(a) grę na 7
blind227

Ale czy to źle? Nie sądzę żeby ,,dobry tytuł'' oznaczał tyle co gra dla hardcore'ów.Poza tym nie wiem jaką definicję hardcore'u uważasz za obowiązującą.Bo dla mnie na przykład osoby rabiące sppedruny z maria są graczami hardkorowymi.Tak więc myślę, że szufladkowanie konsol wii i wii-u do profilu niedzielnego gracza nie jest specjalnie na miejscu.Oczywiście niedzielniaki to główni odbiorcy konsol od nintendo ale każdy znajdzie dla siebie dość dużą liczbę tytułów, które odpowiadają jego preferencjom.

arobolkow

Tyle że za podobną kasę masz lepsze konsole z większą ilością gier.
Pamiętam czasy Game Cube każdy kupił bo RE 0 , RE Remake i RE 4 i co potem konsola na alledrogo za 100 zł bo nawet filmu na niej się nie dało oglądać bez ingerencji.
A Capcom za exy RE dla Nintendo i Dino Crisis dla X boxa ma u mnie wielkiego minusa.
Dlatego nigdy nie kupie żadnej konsoli Nintendo bo to strata kasy .
Wole poczekać na dobry emulator .

ocenił(a) grę na 7
blind227

Z tym się zgodzę. Ale nie jestem pewien czy to wina samego nintendo czy jego wydawcy w Polsce.

arobolkow

Ale to nie wina wydawcy bo i nawet z importów nie było nic ciekawego

ocenił(a) grę na 7
blind227

Nintendo 64:Super Mario 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time i Majora's Mask, Starfox, Turok, Golden Eye, Super Smash Bros.,Perfect Dark i wiele, wiele innych.
Nintendo 3ds:Resident Evil: Revelations, Remaki Zeldy i Starfoxa , Super Mario 3d Land, New Super Mario Bros. 2,Mario Kart 7 i Gry z DS-a: 999, Ace Attorney, Ghost Trick, Castlevanie i Metroidy, Wario Ware: DIY, New Super Mario Bros., Mario Kart DS, TLoZ Phantom Hourglass i Spirit Tracks, a ponadto pełno gier drobnych, ale w ciekawy sposób wykorzystujących możliwości tych konsol.
Game Cube: ta konsola nie miała wielu dobrych gier, ale fantastyczne remaki pierwszego MGS-a i RE to całkiem niezły powód do zakupu( na allegro 300zł z grami)
Wii:No more Heroes 1 i 2, TLoZ twilight princess i Skyward Sword, Metoidy Prime, Mad World, New Super Mario Bros. Wii, PAper MArio,Okami,Super Mario Galaxy,Monster Huntery.
Te wszystkie tytuły przychodzą mi do głowy od razu, kiedy usłyszę nazwę nintendo. Gry na Ninny są ,,trudne'' do odbioru dla ,,normalnego (a fe- wstrętni ignoranci)'' gracza, ale to bardzo interesujące tytuły.

arobolkow

a po co na ps3 wyjdzie

ocenił(a) grę na 7
SensationTMF

Wiadomo-money.

arobolkow

co ty pieprzysz wersja na PC też jest

arobolkow

co ty pieprzysz wersja na PC też jest

sylwester_3

ale spójrz kiedy założył temat :) ... wtedy nie było jeszcze wiadomo czy ta część wyjdzie na inne platformy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones