PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620588}

Resident Evil: Revelations

Biohazard: Revelations
7,2 1 360
ocen
7,2 10 1 1360
Resident Evil: Revelations
powrót do forum gry Resident Evil: Revelations

1. Jak graficznie? Na screenach gra wygląda pięknie, ale słyszałem o narzekaniach na archaiczną oprawę wizualną.

2. Fabuła. Jest ciekawa i wciągająca? Czy raczej nudna i nieangażująca?
3. Czy gra jest kompletna czy trzeba dokupić (w wersji cyfrowej) jakieś epizody, jak w dwójce.

4. Czy jest lepsza od Resident Evil 6 i 5?

użytkownik usunięty
Krzychu_800

Pozwól,że również odpowiem w punktach:
1. Sama dałam się złapać na grafikę,na screenach byłam pod wrażeniem,ale gdy sama odpaliłam grę przeżyłam lekkie rozczarowanie. Gra nie jest stara,a twórcy wciąż bawią się w cutscenki,które mają dużo lepszą grafikę niż gameplay,co w takiej pozycji nie powinno mieć miejsca. Ale nie powiem też,żeby była archaiczna. Po prostu wyprzedziła ich konkurencja.
2.Jest ciekawa i wciągająca. Bardzo ciężko było mi podzielić przejście całej gry na parę nocy,bo gdy kończył się jeden epizod czułam zdecydowanie niedosyt.
3. Kupiłam grę w wersji pudełkowej,bo zaoszczędziłam trochę pieniędzy i nie musiałam się bawić w pobieranie kolejnych epizodów. RE Revelations 2 kupiłam w wersji cyfrowej i żałuję.
4. Moim zdaniem RE5 i RE6 są lepsze,ale to każdy musi ocenić sam.

Ogólnie polecam,gra do najdłuższych może nie należy,ale też nie nudziłam się w żadnym z jej etapów.

ocenił(a) grę na 10

szkoda ze tą grę w Polsce wydała firma Cenega Poland Sp. z o.o. to jest żydowska firma anty-Polska czyli tylko w Polsce sprzedają gry PC w Wersji Angielskiej z napisami PL , np kupiłem tą grę wczoraj, na STEAM , dzisiaj patrze na steam na ustawienie a tu kolejna gra przez nich wydania , Angielska wersja językowa, do wyboru mamy Angielski Dubbing, Francuski,Włoski,Japonski i jeszcze wiele innych a tylko nie ma Polskiego dubbingu tylko są napisy PL , mam nadzieje ze ta żydowska anty-Polska firma Cenega kiedyś upadnie .

ocenił(a) grę na 6
vAkatsuki

Nie martw się! Mama dostanie 500 plus to zasponsoruje Ci dodatkowe lekcje czytania i będziesz mógł grać we wszystkie gry! Nawet te bez dubbingu (o tak!)

ocenił(a) grę na 9
Krzychu_800

Gra jest świetna fabularnie, a grafika jest mało istotna w tym przypadku. Filmiki jak zawsze najlepsze.
RE5 było podobnie świetne, ale to całkiem inne gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones