PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620588}

Resident Evil: Revelations

Biohazard: Revelations
7,2 1 361
ocen
7,2 10 1 1361
Resident Evil: Revelations
powrót do forum gry Resident Evil: Revelations

ciekawa fabuła...

ocenił(a) grę na 4

I nic po nad to.Czy wszystkie gry akcji muszą mieć skrajnie debilne walki z bossami.Do tego doszły idiotyczne etapy z upływającym czasem i tak z b.dobrej gry która mnie wciągnęła zrobiło się gówno którego nie skończyłem.Jakby nie dało się spokojniej poprowadzić akcji.Czy producenci gier lub też filmów akcji zakładają że wszyscy ich odbiorcy mają ADHD.Zostały mi już tylko RPG,strategie itp. tam panuje jeszcze jakiś ład.Gdzie te gry z klimatem gęstym,że można było go kroić(S.T.A.L.K.E.R.)

ocenił(a) grę na 8
darrco

Masz problemy z grami, które wymagają minimum zręczności to Twój problem. A to, że inni radzą sobie lepiej od Ciebie w takich produkcjach nie oznacza, że mają ADHD. Widzę, że Tobie jak coś sprawi trudność, to od razu jest szufladkowane jako idiotyczne. Koleś, jesteś żałosny.

ocenił(a) grę na 4
Crackarotto

Dziękuje za wnikliwą analizę mojego profilu psychologicznego i mojej sprawności manualno-zręcznościowej wysuniętej na podstawie kilku zdań,które tu napisałem.
I te epitety na koniec świadczące o niezwykle bujnie rozwiniętej inteligencji.

ocenił(a) grę na 8
darrco

Drobiazg.

ocenił(a) grę na 8
darrco

Wybacz, ale skoro tak prosta gra, jak Resident Evil: Revelations jest dla Ciebie zbyt trudna, to nie sposób nie domyślić się, że nie masz zbyt dobrze rozwiniętego refleksu oraz zręczności.

ocenił(a) grę na 8
darrco

Zresztą czego się spodziewać po kimś, kto gra w "Barbie: Salon piękności" czy "Kubusiowe przedszkole" :D

ocenił(a) grę na 4
Crackarotto

Człowieku nie brnij w to dalej i nie kompromituj się do reszty debilnymi wnioskami
Nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto odmawia mi prawa do posiadania własnej opinii i wyrażania jej(czyli jest podręcznikowym faszystą). Dyskredytując ją (opinie)nikczemnymi "argumentami".
Ale wyjaśnię,bo nie wiadomo ile jeszcze podobnych indywiduów zechce użyć podobnych "argumentów" wpadnie na taki pomysł.
WYJAŚNIAM:nigdzie nie napisałem,że miałem problem ze zbytnią trudnością gry (nie wiem z kąt ta nadinterpretacja),do tego służą ustawienia poziomu trudności.Zwyczajnie lubię bardziej panować nad tym co się dzieje na ekranie(bez zbędnego chaosu).
Co do drugiego(nikczemnego) argumentu,który ni mniej ni więcej świadczy o twoim poziomie kultury,to wszystkie dziecięce gry oceniłem na podstawie odczuć i wrażeń jakie wyniosła z gry moja córka.Trzeba być niedorozwiniętym umysłowo że by myśleć że dorosły facet gra w takie gry(ale to potwierdziłeś swoimi "komentarzami").
Zostawiam Cie z Twoją frustracją,że ktoś może mieć odmienne zdanie.Nie mam czasu zajmować się pierdołami.
Pozdro.

ocenił(a) grę na 8
darrco

Jak można oceniać grę na podstawie czyiś odczuć? Jak można napisać "z kąt" (polecam przestudiować słownik). Nie zabraniam posiadania własnej opinii, po prostu wyraziłem swoją opinię o Twojej, proste. Wyjaśnij, dlaczego fragment z upływającym czasem był idiotyczny? I jeszcze jedno, ciągle ubliżasz. Najpierw bez podstaw piszesz, że odbiorcy gry mają ADHD, a teraz, że ja jestem faszystą. Koleś, kim jesteś, by mnie oceniać?

PS. Naucz się pisać poprawnie na klawiaturze, bo robiąc takie babole jak brak spacji po przecinku, czy takie kwiatki jak "z kąt" sprawiają, że tracisz u mnie jakikolwiek szacunek do swojej osoby.

ocenił(a) grę na 4
Crackarotto

"Z kąt" lapsus:)
Nic nie zamierzam wyjaśniać w dom.(tłumaczyć się).
Brak szacunku do drugiego człowieka z powodu spacji, (zadowolony?)nawet się uśmiałem.Pełna kompromitacja.
Naprawdę kończę czas mnie goni.Życzę miłego komentowania.

ocenił(a) grę na 8
darrco

Kompromitujesz się Ty nie umiejętnością poprawnego pisania, a ja nie mam szacunku do ludzi, którzy nie potrafią pisać.

ocenił(a) grę na 8
Crackarotto

*nieumiejętnością* mój błąd.

ocenił(a) grę na 4
Crackarotto

Nie no jaja, dawno się tak nie uśmiałem.
Czyli nie masz szacunku do samego siebie???
Po co Ci to było???
Tak się kończy CWANIACTWO i PYCHA!!!!!(polecam definicje obydwu słów).
Muszę iść do pracy więc nie ulegnę więcej prowokacji.
To było żenujące przedstawienie.

ocenił(a) grę na 8
darrco

Każdy popełnia błędy, ale ja przynajmniej swoje poprawiam. A tak w ogóle miałeś już nie odpisywać. Coś niesłowny jesteś. A śmiać się możesz ile chcesz. Jak wiadomo, kiedy brakuje argumentów pozostaje śmiech.

PS. Mój jeden błąd jest niczym w porównaniu do Tego, jak Ty piszesz. Poziom gimnazjum, jeśli chodzi o pisanie na klawiaturze...

darrco

Spokojnie :) Szkoda nerwów, szkoda zdrowia. Wyraziłeś swoje zdanie, ok. Każdy ma do tego prawo.
Co do gry, to nie mam pojęcia jaka jest. Jutro planuje kupić i się przekonać. Grałem już w wiele części tej serii. Mniej więcej wiem czego się spodziewać, więc po słabej np 5 rozczarowania na pewno nie będzie :)
Pozdrawiam.

darrco

zgadzam się z tobą po co są te walki z bossami, a jak już maja być to to jeden strzał i koniec tak jak to jest w Call of Duty czy Medal of Honor , a nie latanie w kółko i walenie w niego. Gra była niezła szczególnie pierwszych parę epizodów ale, jest te ale ,ostatni boss, wymiękłem na nim jeśli muszę walić w gostka 15minut a on dalej chodzi ? Ostatnio grałem w Deus Ex :Brakujące ogniwo (dodatek do gry ) i tam był super boss takie jakie bym chciał żeby byli zawsze zdjąłem go ze snajperki jednym strzałem i po ptakach było hehe ... pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones