PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844799}

Resident Evil 3 Remake

Biohazard RE: 3
7,5 1 984
oceny
7,5 10 1 1984
Resident Evil 3 Remake
powrót do forum gry Resident Evil 3 Remake

Ciesze się z jednego powodu że nie grałem w poprzednie gry(te z tamtych lat)
Bo jak mialbym porównanie jak został skrócony RE2 i 3 (której jeszcze nie przeszedłem ale slyszlalem jak została skrocona) to bym się bardzoooo wkurzyl. Remake odbieram jak coś oświezonego w lepszej wersji. Graficznie, mechanicznie 3 pewnie na tym samym poziomie co dwojka czyli genialnie, więc zastamawia mnie dlaczego tworcy zdecydowali się podciąć sobie gałąź tak skrocajac tytul? Jeżeli skok na kasę to zdecydowanie tym zachowaniem dużo stracili. Jeżeli tym chcieli przyciągnąć nowych graczy to im nie wyszlo. Jak przeszedłem RE2 i czytałem ile brakuje z oryginału to się poirytowalem. Oglądając recenzje i czytając opinie ludzi mam wrażenie że 2 i 3 była robiona w jednym czasie tylko ja pocięli na 2 tytuły i zrobili odstęp czasu dla niepoznaki! Ploteczke gdzieś słyszałem że mają zamiar tak jechać z 4 i pewnie pójdzie dalej. Jeśli chodzi o mnie to za takie akcje nie kupię zadnej, może poczekam na przecene za 5 dyszek i siemka

ocenił(a) grę na 5
Nagatto

Edit właśnie grałem we fragment gry w tym czasie pobierając. I się nie myliłem do tego nemesis jest tak straszny że daje wrażenie wystarczy biec do przodu bo i tak jest oskrytowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones