PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014306}
8,8 982
oceny
8,8 10 1 982
Resident Evil 4
powrót do forum gry Resident Evil 4
marcin_lendzion

"Resident Evil" to wyłącznie trylogia (statyczne kamery i te sprawy), bo cała późniejsza reszta to pozbawiony klimatu chłam.

ocenił(a) grę na 9
Legendario

okej oldheadzie

marcin_lendzion

^^ no ta 4ka dla mnie to 10/10

marcin_lendzion

Czekałam, zagrałam i bawiłam się świetnie. Moim zdaniem właśnie tak powinien wyglądać udany remake, który faktycznie robi to coś swoim fanom, a nie polega wyłącznie na popularności serii, żeby zarobić na sentymencie.

Z minusów mocno uwiera fakt, że w Mercenaries nie dostaliśmy Weskera oraz Ady jako grywalnych postaci, ale jest szansa, że Wesker pojawi się Separate Ways (Ada jest oczywista), bo aż ciężko uwierzyć, że nie dostaniemy go chociaż na krótką chwilę, zbyt ikoniczna postać :D

ocenił(a) grę na 7
Necto

Gra właśnie ukończona i pełna zgoda, dobry remake.

ocenił(a) grę na 10
marcin_lendzion

Ja już po dodatku "Separate Ways". Teraz ma być remake 5-tki.

ocenił(a) grę na 10
Berserk_fw

Nie wiadomo, którą część teraz zremakuje'ą, o ile w ogóle jakiś remake powstanie, ale jeśli miałby to mają 3 opcje: RE5, RECode: Veronica albo remake klasycznego RE1, także trzeba czekać na informacje.

ocenił(a) grę na 10
arlejowsky

Piątkę bankowo. Występ Weskera w remake'u 5-tki wprost to sugeruje. Capcom trochę tych marek ma, ale RE to dla nich kopalnia złota.

ocenił(a) grę na 10
arlejowsky

Piąteczka na bank. Do "Code Veronica" zabierają się tak jak pies do jeża. Zresztą, cokolwiek zrobią, to ich RE Engine da sobie radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones