PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014306}
8,8 982
oceny
8,8 10 1 982
Resident Evil 4
powrót do forum gry Resident Evil 4

* Zbyt proste ładowanie broni - wystarczy wlozyc 1 naboj do shotguna zamiast kazdego osobno, do tego skopane przeladowywanie shotguna - wykonuje poprawny ruch reka i zamiast przeladowac to mi przybliza shotguna do twarzy
* Mapa nie jest jako kartka ktora trzymamy w dloni tylko jako oddzielne menu, psuje immersje
* Latarka jest automatyczna i "przyklejona" do naszej glowy tylko w oskryptowanych momentach fabuły, w village byla normalna czescia ekwipunku, mozna ja bylo trzymac w dloni i uzywac w kazdym momencie
* Celowanie jest jakis dziwne, jakby bronie byly nie w tym miejscu w przestrzeni co trzeba, do tego obraz z lunety sniperki jest niewyrazny
* Bardzo malo strasznych momentow, RE4 to bardziej taka strzealnka nawalanka jak RE5, natomiast RE 8 to horror pelna geba inspirowany m. in. silent hillem
* Cutscenki tylko w 2D
* Co chwile gra gubi w ktora strone patrze, glownie podczas cutscenek, musze czesto resetowac polozenie trzymajac START

Ogolnie 7+/10

ocenił(a) grę na 7
celebes

Jednak 7-/10 bo gra jest zbugowana. Bez żadnego powodu pochrzaniły mi sie zapisy stanu gry, nagle mnie cofnelo o kilka rozdzialow - bylem pod koniec 13, a zapisy mam tylko sprzed kilku dni z rozdzialu 10, mimo, że przechodziłem około 1 rozdział dziennie i za każdym razem zapisywałem grę. Żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones