PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611277}

Risen 2: Mroczne wody

Risen 2: Dark Waters
7,1 3 903
oceny
7,1 10 1 3903
Risen 2: Mroczne wody
powrót do forum gry Risen 2: Mroczne wody

Pierwsze godziny nastrajały bardzo pozytywnie do gry, nie wierzyłem że to gra od Pirahni.
Sielanka nie trwała wiecznie im dłużej grałem tym większego kalibru błędy zaczęły się
pojawiać

-zbugowane achievmenty
-znikające umiejętności !
-brak stworzonych eliksirów w ekwipunku (sok głupców)
-błąd z wyświetlaniem życia przy 150hp (na full)
-bug związany z podskakiwaniem (sic!)
na drobne błedy graficzne przymykam oko .. ale na te co wpływają na rozgrywkę nie jestem
w stanie
Niemal jak w gothic3 taka porcja baboli
rozumiem że patch będzie i na pewno co nieco rozwiąże
ale wisienka na torcie jest podobno dodatkowa zawartość (dlc) która znajduję się na płycie
a do kupienia będzie za ciężki szmal
więcej jak 6/10 nie mogę dać co i tak w tym wypadku uznaję za dobrą ocenę i wysoką


ocenił(a) grę na 4
f67

Trzeba dodać błędy w naliczaniu kasy za questy. :P

f67

w g3 było tyle bugów że gry nawet nie szło przejść.
A tutaj przeszedłem nie spotykając żadnego buga... Ja chyb a jestem jakimś wybrańcem. Przy Skyrimie też wszyscy narzekali na bugi, a ja podczas 80 godzin rozgrywki natrafiłem tylko na jednego :(

ocenił(a) grę na 6
N4f4l3m

No to tylko się ciesz bo wszystkie wymienione przeze mnie bugi są potwierdzone przez wiele osób nie tylko na polskich forach również na oficjalbym forum gry.
Nic tak nie wkurzyło mnie jak znikające umiejętności postaci ! to babol na miarę bugów z G3. Ja przez pierwsze 10h gry jakby ktos spytał mnie o opinie powiedział bym że to gra bez bugów ale im dłużej grałem tym lepsze błędy się pojawiały :0
zresztą co ja będę pisać łap na potwierdzenie filmik ode mnie przeszedłes grę z tego co zrozumiałem więc walka z Garcia nie będzie zaskoczeniem
http://www.youtube.com/watch?v=1r-aDIErujw

ocenił(a) grę na 6
f67

Ja miałem tylko 1 poważny bug, podczas walki ze Slaynem nie można mu było zadać obrażeń, ani on mi :P. Musiałem to przejść kodem "kill". Tylko Zmierzch Bogów gorszy z gier Piranhii, ale nadal nie jest to gra zła i będę czekał na 3 część (lub nowego gothica od nich), jednak nie są to już pretendenci do najlepszej gry roku nawet :/, a nawet w swoim gatunku myślę :/. Gdzie pierwsze Gothici mogą walczyć o tytuł najlepszej w historii.

ocenił(a) grę na 7
f67

Gra jest bardzo uproszczona w stosunku do starych Gothiców, klimatycznie też odstaje zupełnie, a kilka bugów to za mało, żeby się wczuć w Gothica (mimo, że z tego słyną poniekąd).

ocenił(a) grę na 7
homilka

Zmierzch Bogów to nie jest gra Piranhii.
Ich gry to Gothic 1, Gothic 2, Noc kruka, Gothic 3, Risen, Risen 2.

homilka

Uproszczona w stosunku do Gothiców? Diablo miał bardziej skomplikowany rozwój bohatera od G. O czym ty woogle?

ocenił(a) grę na 7
mhrocznyszatan

Te, Azzazel, a kysz, a kysz!

homilka

Moja sława mnie wyprzedza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones