PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606539}

Risen

7,3 5 990
ocen
7,3 10 1 5990
Risen
powrót do forum gry Risen

Ogólnie

ocenił(a) grę na 8

Za mało w niej gildii (tylko dwie), muzyka jest jakaś smutaśna, główny bohater to łysy brzydal, mało potworów, słaby
system walki, troche mało broni, ale nawet fajna fabuła.

ocenił(a) grę na 8
Gommil

Dwie gildie? Magowie, bandyci oraz inkwizycja. Co do systemu walki to jest on jednym z lepszych jaki spotkałem w action RPG.

ocenił(a) grę na 8
sebogothic

Nie da się zostać magiem o ile dobrze pamiętam. Na początku kierujesz się do bandytów lub inkwizycji i to wszystko chyba.

Gommil

Da się. Tylko sam musisz wejść do miasta.

ocenił(a) grę na 8
wiwior591

Dobra dawno w to nie grałem. Może i mój błąd.

Gommil

Przechodziłam właśnie magiem puki mój komputer nie zastrajkował ;)

ocenił(a) grę na 8
wiwior591

A to trzeba było go młotkiem potraktować ;D

ocenił(a) grę na 8
Gommil

To nieważne, bo pewnie rzeczywiście nie udawałoby ci się zostać magiem, bo gra rzeczywiście sugerowała że nie możesz, trzeba było się zbuntować i na siłę popróbować żeby się do nich dostać, a wtedy cię nagradzała, co jest tylko na plus dla tej gry. Zawsze lubiłem jak gry mają nietypowe rozwiązania i nagradzają graczy za ich wścibskość.

ocenił(a) grę na 8
tomciog18

Hmm...
No cóż, pozostaje już tylko czekać na Risen 3 który ma być w mrocznych klimatach Gothic i mam nadzieje że będzie

ocenił(a) grę na 8
tomciog18

chociaż w kwestii gry Gothic jestem strasznie wymagający, nawet gdy przechodziłem Gothic 3 ciągle narzekałem jak strasznie to spartolili i że to już nie ta sama gra ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones