PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627266}
7,6 332
oceny
7,6 10 1 332
Rune
powrót do forum gry Rune

Fabuła, klimat, grywalność, muzyka... epicka gra!

ocenił(a) grę na 8
jaro_s

Kolego, pomyliles gry. To jest TPP. Fabula ogranicza sie do uzasadnienia zabijania kolejnych przeciwnikow (zemsta na zabojcy ojca i znajomych z wioski).

użytkownik usunięty
karpik93

Brawo - właśnie określiłeś fabułę jakiś 99% wszystkich gier i filmów. Historia była kapitalna a do tego mnóstwo postaci i lokacji z nordyckiej mitologii, jak kogoś temat interesuje to na każdym kroku będzie czuł niesamowite ciary (choćby podziemia Hel). Co do FPP to kolega powyżej może mieć częściowo i pewnie nieświadomie rację, coś mi się kojarzy że dało się włączyć widok fpp, co było oczywiście cholernie niewygodne.

karpik93

można było włączyć tryb fpp, ale gra jest tpp zatem moja pomyłka, przepraszam :) czy było niewygodne, myślę że to kwestia gustu
nie zmienia to mojej opinii że gra jest arcydziełem
pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 5
jaro_s

W Skyrimie zauważyłem podobieństwo żelaznego pancerza do wyglądu Ragnara z tej gry właśnie. Rogi na hełmie zawsze w cenie.

Sportwell

Gra w niesamowitym klimacie, pamiętam potyczki z kumplami na arenie, na nockach w kafejkach internetowych ;)
dobre czasy :)

ocenił(a) grę na 5
MALKO

Niestety takie klimaty mnie ominęły :/ Ale gra przednia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones