PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859004}

Rycerze Gotham

Gotham Knights
5,7 315
ocen
5,7 10 1 315
Rycerze Gotham
powrót do forum gry Rycerze Gotham

Batman niby nie żyje ale czemu Barbara chodzi ? i czemu Mr Freeze żyje ? Poza tym gang z którym walczą na samym początku zwiastuna chyba pokazuje że Anarky będzie kolejnym przeciwnikiem.

wort801

chyba chodzi tylko o zaczerpnięcie wątku na punkt wyjściowy, a fabuła pewnie będzie prowadzona jak w "Batman: R.I.P.", gdzie na końcu Dick Grayson zostaje Mrocznym Rycerzem. Na konwencie mówili że fabuła tego nie będzie działa się w świecie gier Rocksteady. Osobiście nie czekam wcale. Po ich Arkham Orgins nie mam do nich ani krzty zaufania.

wort801

Głównym przeciwnikiem będzie Trybunał Sów. Jeśli to będzie oparte na komiksach choć trochę to jestem ciekawa czy powstanie druga część ;) a to jak Barbara chodzi - no to pewnie przez implant. Znając życie wyjaśnią to w trakcie rozgrywki.

Mrs_Willis

Juz wszystko wiem , czytałem artykuły z wypowiedziami twórców gry i nie ma ona nic wspólnego z seria Arkham.

wort801

Kontynuacją serii „Arkham” – a w każdym razie grą osadzoną w tym samym uniwersum – będzie „Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości”, którą robi Rocksteady. „Rycerze Gotham” nie są w żaden sposób powiązani z „Batman: Arkham” – to osobna historia oparta na komiksach DC, w razie sukcesu będąca początkiem innej serii.

Pottero

No nie będą początkiem niczego jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones