PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608419}

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat
8,2 3 359
ocen
8,2 10 1 3359
S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci
powrót do forum gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

Piękna gra

ocenił(a) grę na 10

Jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem :)
Klimat,muzyka,fabuła jest po prostu piękna i wciągająca...
ludzie którzy się wypowiadają na temat grafiki to na prawdę gratuluje że dla nich grafika to wszystko! Gra jest mistrzowska

ocenił(a) grę na 8
TxShadow

Jestem tego samego zdania. S.T.A.L.K.E.R. to jedna z najlepszych gier jaka powstała.

ocenił(a) grę na 8
Bestia

...choć w tą część jeszcze nie grałem.

ocenił(a) grę na 10
Bestia

ta część ma sporo dodatkowych rzeczy (choćby i całkowite modyfikowanie broni i pancerza) dodatkowo można robić zamówienia na broń, można nawet spać... (w bazie łóżka są i wybiera się do której chce się spać) ogólnie ciekawie jest :)

ocenił(a) grę na 8
TxShadow

Przekonałeś mnie, na pewno w nią zagram.

ocenił(a) grę na 10
Bestia

Jeżeli grałeś w Cień Czarnobyla to powinieneś kojarzyć kolesia imieniem "Żwawy" (na początku gry Cień Czarnobyla musiałeś go uratować z rąk bandytów i pendrive od niego wziąć) to w Zew Prypeci właśnie od niego możesz zebrać zamówienie na broń i pancerz, jest również ciekawa forma "zdobywania" pieniędzy ponieważ można uzbroić się w "detektor" który pomoże nam znaleźć artefakty (w Czystym niebie niby też to było, ale nigdy mi się nie przydało bo bardzo trudno było tam coś znaleźć)

ocenił(a) grę na 8
TxShadow

Dzięki za info. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 10
Bestia

Spoko ;) Ogólnie jeśli zaczniesz grać to radziłbym ci zrobić kilka misji pobocznych żeby nazbierać trochę kasy (rubli) i zamówić jakąś broń lepszą... Jak coś to przed "zamówieniem" możesz zrobić zapis... bo jak poprosisz o dobry karabin to on może ci dać np. FT-200M albo co innego (więc zrób sobie przed zamówieniem zapis w razie gdyby broń którą dostaniesz ci nie pasowała)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones