PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700169}

SOMA

8,1 1 750
ocen
8,1 10 1 1750
SOMA
powrót do forum gry SOMA

Fantastyczna!

ocenił(a) grę na 10

Przed chwilą ją skończyłam - niestety! Lokacje są świetnie pomyślane, historia ze stacji na stację rozwija się powoli i jest super, grafika mi nie przeszkadzała. Mogę się przyczepić jedynie do tego, iż Soma jest za krótka. Szkoda, że nie umieszczono jeszcze więcej nagrań, zdjęć, zapisków, bo tak się przyzwyczaiłam do ponurego, beznadziejnego nastroju tej gry, że wszystko, co przedłużyłoby gameplay, byłoby dobre.

ocenił(a) grę na 9
Neniadt

Popieram. Gra zachwyca klimatem, miejscami grafiką, fabuła nie jest nudna a ciekawi na tyle że samemu chce sie sprawdzać co się działo. Przyznam szczerze iż Bioshock to dla mnie nudny gniot, Doom 3 to kaszana, a Dead space nie zawsze dawał radę. Ta gra choć zawiera elementy wszystkich trzech które wymieniłem wszystkie przerasta. Tylko z Alien Isolation może stawać w szranki, a ten z kolei rozczarowuje zakończeniem, czego SOMA akurat nie robi. W SOMIE irytuje tylko główny bochater który jest kretynem, ale myślę że to było intencjonalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones