PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620578}

SWAT 4: Syndykat

SWAT 4: The Stetchkov Syndicate
7,7 678
ocen
7,7 10 1 678
SWAT 4: Syndykat
powrót do forum gry SWAT 4: Syndykat

To jest jedna z najbardziej realistycznych gier, w jaką mogłem zagrać ! Terroryści są w niej bardzo inteligentni, jest w niej dość szeroki wybór ekwipunku plus ten z dodatku daje nam całą górę autentycznego sprzętu jaki wykorzystywany jest pzrez jednostki specjalne w stanach.
Rewelacyjna grafika ! plus mnogość misji te z podstawy i te z dodatku zachwycają nie są monotonne a co najważniejsze nie są proste do przejścia nawet na trybie łatwym.

Rewelacja Polecam.

tomucho77

Po tym co przeczytałem aż sobie ją kupie :D

ocenił(a) grę na 9
Denwenser

Kupuj nie pożałujesz rewelka gra.

tomucho77

Zobaczymy :D

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Uwielbiam tą grę :)
Przeszedłem ją kilkakrotnie i zawsze do niej wracam. Jedna z moich ulubionych. Mam nadzieję że doczekam się kontynuacji.

tomucho77

Zachęciłeś mnie. Będę musiał kupić tą gierkę. Grałem w SWAT 3 i SWAT 4 bardzo mi się podobały. Zawsze chętnie do nich wracam. :D

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Zgadzam się ta gra jest po prostu idealna. !

tomucho77

super gra, tylko wiadomo, że w realu tylko 5ciu SWATowców nie wbija do budynku w którym jest 20 terrorystów i rzadko kiedy kryminaliści otwierają ogień do facetów w kominiarach (poza totalnymi fanatykami). Z reguły nawet największe zakapiory w takich sytuacjach szczają w gacie albo wpadają w stan katatoniczny. Ale gra jest pro, a wiadomo że nie da się zrobić max realistycznej bo nei byłaby grywalna

tomucho77

Po tym co napisałeś chętnie bym sobie pograł ale niestety nie mogę...

ocenił(a) grę na 9
zaluakj2

Czemu ?

tomucho77

Błąd przy instalacji... Parę godzin próbowałem ale się nie udało zainstalować.

ocenił(a) grę na 9
zaluakj2

Masz oryginał czy pirata ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones