PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680532}
7,4 5 114
ocen
7,4 10 1 5114
Saints Row IV
powrót do forum gry Saints Row IV

Pierwsza reakcja gdy włączyłem SRIV to zaciesz na twarzy. Po SRII wiedziałem czego się można spodziewać - bekowej gry i fabuły , wplecionej w wątki dramatyczne. Spędziłem przy niej naprawdę wiele godzin i mi się bardzo spodobało. Od SRIV wymagałem tego samego i na początku to dostałem. Od początku niezła beka, prezydent , kosmici , potem lata 60-70 , nie wiadomo na początku o co chodzi , potem cała ta symulacja. No bardzo pozytywnie można było to odebrać.
Ale potem zaczęło się robić coraz gorzej...I nudniej...Staram się przejść do końca i ocenić , ale naprawdę nie wiem czy warto...Sprint ,gigantyczne skoki , klastry , całkowicie zepsuło zabawę. Jak można porównywać tą grę do GTA , jak tutaj całkowicie zabito model poruszania się. Zabili możliwość frajdy z jeżdżenia po mieście - bo sprint i skoki są wyodniejsze...No kurde mać , jak chce sobie poskakać to sobie gram w Assasyna...Którego właśnie przez te monotonne skakanie po budynkach nie lubię...Z tego SR zrobili to samo. W SR II model jazdy nie był imponujący , ale była z tego nawet frajda , ale w tym jest jeszcze gorzej - całkowicie olali ten temat zastępując je tym durnym skakaniem. W ogóle jak można było z SR zrobić sci-fi to ja nie wiem. Jak chce sci-fi to gram w Mass Effect'a.

ocenił(a) grę na 10
GTRcreative

Nikt Ci nie zabronił jednak jeździć, a to iż uznałeś latanie za wygodniejsze jest już twoim problemem. Dla mnie jest to akurat wielki plus tak samo jak pójście w sci-fi, kpienie z tegoż. Mieli powtarzać schemat znany z części I-III "trzech gangów tra ta ta ta" i serwować przyziemność? Wówczas ludzie narzekaliby iż seria się wypaliła, że nie ma nowych pomysłów. "Święci" to nie GTA, które ludzie i tak kupią - ono musi dawać coś nowego, oryginalnego, z humorem, przeć naprzód niczym lodołamacz... takiej gry jak SRIV jak dotąd jeszcze nie było co mnie cieszy.

ocenił(a) grę na 7
Martin von Carstein

Nie przyłożyli się do modelu jazdy samochodem - jest gówniana , dlatego nawet jak chcesz sobie pojeździć to zaraz się człowiek denerwuje i daje sobie spokój. Wszystkie samochody jeżdżą dosłownie tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones