PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607666}

Sam & Max: Sezon 1

Sam & Max: Season One
7,7 736
ocen
7,7 10 1 736
Sam & Max: Sezon 1
powrót do forum gry Sam & Max: Sezon 1

Przezabawna gra!

ocenił(a) grę na 9

Rozbrajająca gra dla fanów powiedzmy Monty Pythona, choć sezon 2 uważam za jeszcze
lepszy.

ocenił(a) grę na 8
Mayhem

A skąd wziąć 2 sezon ? I to z polskim dubbingiem ? :(

ocenił(a) grę na 9
Krytykant

Niestety 2 sezon jest tylko po angielsku:/

ocenił(a) grę na 8
Mayhem

ok, a sezon 2 można gdzieś zagrać itp. ?

ocenił(a) grę na 9
Krytykant

Możesz kupić np tu http://store.steampowered.com/app/901663/

ocenił(a) grę na 8
Mayhem

Sezon 2 ma porządne fanowskie spolszczenia do epizodów 1-4, ale nie ma do 5 odcinka.

ocenił(a) grę na 8
Mayhem

Rzeczywiście,gra jest zajeista.Odcinek 2 jest chyba najlepszy.Przy kręceniu tego serialu pękłem ze śmiechu

ocenił(a) grę na 8
dominik9051

A mi z 2 odcinka najbardziej spodobał się program kulinarny :D

ocenił(a) grę na 8
Mayhem

Chyba żadna gra mnie tak nie rozbawiła jak sezon pierwszy Sama i Maxa. Mówię o wersji oryginalnej, nie wiem jak tam się sprawdził nasz dubbing, ale w oryginale to jest po prostu perła.

ocenił(a) grę na 8
Murdoc

Ze swojej strony mogę Cię zapewnić, że dubbing sprawdził się świetnie. Najbardziej podobały mi się głosy Boberka (Max) i Lenartowicza (Bosko), natomiast głos Manna (Sam) nie wszystkim może przypaść do gustu, mi w każdy razie odpowiadał.

ocenił(a) grę na 8
Krytykant

no tak, wyobrażam sobie że Mann mógł być nieco powolny jako Sam w porównaniu z oryginalnym aktorem.. pewnie bym pograł w wersje polską gdyby wydali też kolejne sezony, ale skoro 2 i 3 nie uświadczę po polsku to wolę się już trzymać oryginalnej wersji.

użytkownik usunięty
Mayhem

Też mi sie podobała
ALe wkurzała mnie lekka schematyczność
Ta kobieta za każdym razzem otwierała nowy biznes , a facet w sklepie żądał bajońskich sum za gadżety
mimo to była fajna choć 1 sezon lekko krótkawy

ocenił(a) grę na 8

Na tym właśnie opiera się humor w grze. Wiadomo, że są nawet w realu tacy ludzie, którzy co 5 minut zmieniają fach i wiecznie się przekwalifikowują. A bajońskie sumy za gadżety, które okazują się czymś banalnym lub naprędce skleconym ustrojstwem z artykułów codziennego użytku - malina ! Najbardziej podobała mi się pluskwa :>

użytkownik usunięty
Krytykant

nie no pluskwa była 1 klasa
Zgadzam się z Tobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones