PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751326}
6,6 70
ocen
6,6 10 1 70
Sebastien Loeb Rally Evo
powrót do forum gry Sebastien Loeb Rally Evo

Wielce niedoceniona gra. Sam raczej bym nie dał grze szansy, gdyby nie była sygnowana nazwiskiem mojego guru. Grałem wczesniej w produkty Milestonpodobne i nie było tam nic, co by mnie przyciągało. Ale nie tym razem! SLRE ma bardzo przyjemny model jazdy. Oczywiście jak to w każdych wyścigach wyłączyłem wszystkie asysty i po jakiejś godzinie zaczęły się piękne poślizgi. Nie ma tu takiej finezji jak w Dirt Rally, często trzeba się wspomagać hamulcem ręcznym. Grafika odstaje od dzisiejszych standardów, dźwięk też nie jest najwyższych lotów, ale mimo wszystko gdy "lecisz" 150 km/h przez las w Finlandii, na twarzy pojawia się szeroki uśmiech, bo lokacje są w jakiś sposób klimatyczne i dają dużo frajdy z jazdy. Podoba mi się też Loeb Experience, gdzie kariera mistrza została podzielona na kilka etapów, a przed rozpoczęciem kluczowych odcinków w każdym z nich, pojawia się nagranie na którym Sebastien opowiada po kolei jak to został 9-krotnym mistrzem WRC. Świetna pozycja, jedyny godny konkurent Dirta, a przy tym lata świetlne przed serią gier WRC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones