PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611366}

Shadow of the Colossus

Wander to Kyozou
8,3 3 122
oceny
8,3 10 1 3122
Shadow of the Colossus
powrót do forum gry Shadow of the Colossus
ocenił(a) grę na 10
KiKfilmOWIEC

Teraz można także na PS3. Wypuszczono lekko odświeżoną wersję w HD i 3D (opcjonalnie), na jednym krążku z "ICO".

ocenił(a) grę na 10
KiKfilmOWIEC

Potwierdzam, można nabyć także na PS3. Na tej platformie gra się bardzo wygodnie w ta grę. Próbowałam najpierw wersji komputerowej, ale niestety. Gra się okropnie.

ocenił(a) grę na 10
Shadow Devil

Nie zgodzę się gram padem od xboxa 360 .Wyciągam 190fps bez zacięć.Gra się tak samo jak na ps2 .

ocenił(a) grę na 10
terron

myslice ze jak nie ma PS2 to bedzie mial PS3 ?? Gdyby tak nawet bylo to by nie zadal tego pytania bo PS3 jest kompatybilna wstecz w stosunku do gier z PS2. Moglby sobie kupic SotC moze nawet uzywane by znalazl na allegro za jakies 30zl

ocenił(a) grę na 10
Robson293

Kurna nie ma ps2 to nie znaczy że nie stać go na ps3.Ps3 nie jest wstecznie kompatybilne ze wszystkimi tytułami.Wiele jest specjalnie odnowionych lub portowanych.Oryginalnie tylko jedna ps3 chyba ta z pierwsza z dyskiem 80gb miała chip który umożliwiał grę w większość tytułów

ocenił(a) grę na 9
Robson293

Wszystkie PS3 są kompatybilne wstecznie? Coś kojarzę, że jak kupowałem to mówili, że tylko ta pierwsza, 60 GB miała kompatybilność wsteczną. Na swojej nie sprawdzałem, ale chyba gdyby była możliwość odpalenia gier z PS2 nie nie wydawali by ich ponownie na PS3? :)

ocenił(a) grę na 10
KiKfilmOWIEC

.Jak ma to być legalne najlepiej kup ps2 i grę na allegro .Jak nie koniecznie polecam symulator ps2 na pc i pad Pc wskazane jest aby miał moc odpowiednią.Ja aby zagrać w boga wojny kupiłem używane ps3 i grę .Potem sprzedałem to odziwo z zyskiem.Możesz tak z ps2 zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones