PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000675}
7,0 150
ocen
7,0 10 1 150
Sherlock Holmes: Chapter One
powrót do forum gry Sherlock Holmes: Chapter One

I to w dodatku Prequel więc spoko bo od czasu mojej ulubionej trylogii (Testament Sherlocka Holmesa, Zbrodnia i Kara oraz Devil's Daughter) dawno nie miałem porządnej detektywistycznej przygodówki z mroczną fabułą i ciekawymi sprawami a growych kryminałów nigdy za wiele nie ma no może Zaginięcie Ethana Cartera ale to tyle co pamiętam chyba że jakaś była jeszcze ale nie zauważyłem.

Czekam

PrimalElf1512

Też bardzo chcę zagrać w to, tym bardziej, że lubię postać Sherlocka. Z gier grałam tylko w Devil's Daughter, bardzo mi się podobała, więc liczę, że ta też będzie dobra.

alienowa

Polecam jeszcze Testament i Zbrobnie i Kare.

alienowa

A najbardziej testament bo jest fabularnie związany z Devil's Daughter.

PrimalElf1512

Tego nie wiedziałam, że są ze sobą powiązane, będę musiała zagrać, dzięki.

alienowa

No nawet Zbrodnia i kara jest w pewnym sensie prequelem do Testamentu głównie związane z pewnym przedmiotem.

PrimalElf1512

To wychodzi na to, że każda część ma jakąś część wspólną, nawet tą najmniejszą.

alienowa

Ja sam byłem zdziwiony że szczególnie te trzy gry są jakimś cudem są spójne.

ocenił(a) grę na 7
PrimalElf1512

W tej części jednak tego mroku i klimatu Londynu bardzo brakuje. Oraz walki to ogromny minus tej produkcji, nie wiem kto wpadł na tak idiotyczny pomysł. Lecz mimo wszystko jest to dobra gra logiczno przygodowa przy której często głowa się gotuję. Testamentu klimatem nic nie przebije.

Bl4ze

O której części mówisz?

ocenił(a) grę na 7
PrimalElf1512

Najnowszej Chapter One.

Bl4ze

A ok ja jeszcze nie grałem w tą najnowszą.

PrimalElf1512

Spróbowałem, jednak forma zanadto sanboxowa mi nie odpowiada. Wolałem zamknięte pojedyncze sprawy tak jak w "Zbrodni i karze" i "Córce diabła". Zobaczę, co wykombinują w "Awekened", ale nie spodziewam się powrotu do mojej ulubionej formy. Chciałem też zagrać w "Kubę Rozpruwacza", lecz jednak gra jest za bardzo oldskulowa, albo raczej przestarzała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones