PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689457}

Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments
7,6 1 284
oceny
7,6 10 1 1284
Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara
powrót do forum gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara

Myślę że zaprzepaszczono tu ogromny potencjał. Ładowanie lokacji to największa udręka, nie ma w
grze ani fizyki ani nic skomplikowanego, trwa to o wiele za długo, już mnie męczyło jak musiałem
lecieć po coś do innej lokacji bo wiedziałem że będzie się długo ładować. Zagadki ... a w zasadzie
ich brak, jedyny moment kiedy musimy lekko się wysilić to finalna dedukcja. Z obecną technologią
można ukręcić naprawdę świetną detektywistyczną grę a tu dostaliśmy jedynie taki zalążek tego jak
może owa gra wyglądać. Co to miało być w ogóle z tym sejfem? Co to za sejf który pokazuje nam
sam jak go otworzyć ? Z tego co zapowiadali twórcy to spodziewałem się czegoś lepszego. Cierpię
również na klaustrofobię w grach, tutaj trochę ją odczuwałem, dlaczego u licha nie można wyjść na
Baker Street ?! W poprzednich częściach się dało, baa w Kubie Rozpruwaczu biegaliśmy sobie po
dzielnicy Whitechapel ! A tutaj nawet wypad do rzeźnika to załadowanie malutkiego pomieszczenia
w którym już od razu jesteśmy bez żadnego zewnętrznego otoczenia, psuje to klimat mocno.

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

Dodam od siebie,że 2 sprawy:Czarny Piotr i Abbey Grange są z powieści A.C.Doyle'a.

wazka16

Czyli jak ktoś czytał książkę to znał już rozwiązanie sprawy ? Ja czytałem tylko Psa Baskerwilów :P Fajny materiał na klimatyczne śledztwo ale jak znałbym już rozwiązanie to mija się to z celem

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

Tyle,że ja czytałam dawno i nie zorientowałam się przy sprawie z Czarnym Piotrem.Jak doszłam do sprawy z Abbey Grange-co ?! Ja to znam,więc zaglądam do powieści i rzeczywiście.Potem zaczęłam szukać czy inne sprawy nie są też z oryginału zaczerpnięte i zobaczyłam,że historia o zabiciu Petera jest.Z tego,co zauważyłam to mało grających się zorientowało.

wazka16

Ja się zorientowałam, ale jestem fanką Sherlocka Holmesa. Do tego niektóre rzeczy były dla mnie niezrozumiałe. Na przykład w łaźni Frigidarium. Nie było można dostać się tam inaczej? Albo w środku miasta miejsce nieodnalezione przez wieki i drzewa? Zaskoczeniem było wcielenie się w Toby'ego. I po co ten teleskop w mieszkaniu? Mycroft i Sherlock Holmes w książkach byli nastawieni do siebie przyjaźnie, a w grze, a tutaj skakali sobie do gardeł jak w Sherlocku BBC. Podobały mi się listy, informujące co dalej z zakonczoną w poprzednim rozdziale sprawą

ocenił(a) grę na 8
mmaakkss

Te sprawy są dziecinie proste.Jedynie zagadka z pociągiem jest zaskoczeniem,ale dla mnie za długo się ona ciągnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones