PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689457}

Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments
7,6 1 284
oceny
7,6 10 1 1284
Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara
powrót do forum gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara

Gra dobra ale za prosta. Można było dodać wiecej rzeczy do znalezienia i trudniej dostepnych. Troche to wyglada tak że wszystko masz podane i prowadza Cie za reke.

ocenił(a) grę na 7
Fosterr

Dokładnie, przez to obniżyłem ocenę. Ciągle prowadzą Cię za rękę i na prawdę trzeba się postarać, aby skazać niewinną osobę.

ocenił(a) grę na 9
Fosterr

Kto co lubi. Ja już nie lubię gier, które są trudne, wolę takie, które prowadzą mnie za rękę, dzięki czemu mogę śledzić fabułę i się nią delektować. A fabuła w "Zbrodni i karze" jest dla mnie cudowna. Wraz z gameplayem pokazuje, jak łatwo można popełnić kluczowy błąd i oskarżyć niewinnego, jak cienka jest granica między dobrem a złem i że każda zbrodnia musi mieć karę, jak u wybitnego rosyjskiego pisarza. To sto procent kryminału, który był dla mnie ulgą po współczesnej modzie na kryminały z naciskiem na wątki poboczne (obyczajowe), który między słowami stara się coś opowiedzieć (także o przyjaźni Sherlocka z Watsonem, choćby w krótkich, zwykle zabawnych, dialogach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones