PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611773}
6,8 1 404
oceny
6,8 10 1 1404
Shift 2: Unleashed
powrót do forum gry Shift 2: Unleashed

GÓWNO ROKU!

ocenił(a) grę na 1

ZMIENIAM USTAWIENIA A ONE SIE NIE ZAPISUJA, JADE PO ZIELONYM SLADZIE A
WYPADAM Z TRASY, NIEDOROBIONE SCIERWO A NIE ZADNA GRA.
GRID I DIRT WYPRZEDZAJA TEN SYF NAWET NA RECZNYM

ocenił(a) grę na 8
Samael_2012

Od GT5 jednak dużo lepsze

ocenił(a) grę na 3
marcel1006

Dla mnie też syf jakich mało. Sterowanie z dziwnym opóźnieniem działa a do tego zero slajdów nawet bez trakcji i reszty, dla mnie NFS skończyły się na Undergroundzie 2

ocenił(a) grę na 10
Samael_2012

wdg. mnie zajebisty NFSik, po prostu trzeba się bardziej wysilić, ja nie narzekam :)

Samael_2012

Są trzy opcje: albo masz zj*bana piracka wersje albo grasz na klawiaturze albo jeździć nie umiesz. Dla mnie najlepsza obok GRiD'a gra wyścigowa. Z tym, że Grid to zręcznościówka a Shift podchodzi pod symulator i jak ktoś faktycznie jeździć nie umie to stwierdzi ze ta gra to syf. A kto na co dzień prowadzi samochód się ze mną zgodzi. ASKARON - to nie jest NFS. Widzisz gdzieś w nazwie Need For Speed? Shift stał się inną serią więc nie wiem o co Ci chodzi.

ocenił(a) grę na 10
Samael_2012

a dla mnie jest to NAJLEPSZA gra od kilku lat (w swojej kategori)
co do niezapisywania się zmian to używaj kursora na klawiaturze a nie myszki i będzie oki
a co do dirta szczególnie 3 części to to jest dopiero SYF ale nie jest to temam o tej grze

ocenił(a) grę na 10
Samael_2012

po prostu cieniasom się ta gra nie podoba, bo jeden błąd kosztuje nas restartem .Wystarczy stłuczka z innym pojazdem lub wjechanie na piasek a o rewelacyjnym dachowaniu już nie wspomnę , jak w realu . Kocham tą grę :)

robercik829

jak ktoś powiedział GRA SPRAWIAĆ RADOŚĆ a nie wku..... !!!!
to tak jak przechodzić RE5 na PRO z samym pistoletem bez UPGRADE !!!! to jest dopiero hardcore !!!!!
MASAKRA jak dla mnie zasłużona pała wystawiam zaraz ...
A MOŻE JAKIŚ "CIENIAS" się stara jak może a tu mała kolizja trzeba powtarzać ...
komuś nie idzie robi ze20 razy to samo wypadek jebnie ziemię ze złości i po ja w to ścierwo WIĘCEJ KUR..
nie zagram...

Niszczyciel2000

I to jest właśnie ta RADOŚĆ, że jest się lepszym od tych CIENIASÓW. Bo ja jakoś gram i nie powtarzam każdego wyścigu po n-razy. Nieraz zdobywa się 2gie albo 3cie miejsce, ale to jest właśnie ta satysfakcja, że przejechało się wyścig i to nie byle jaki, nie na klawiaturce za kilka zł na najniższym poziomie trudności jakimś zręcznościową imitacją samochodu, który tylko wygląda jak samochód a zachowuje się jak zabawka. W tej grze wiesz, że "siedzisz" za sterami prawdziwej maszyny która pod maską ma 500 KM i musisz to monstrum ujarzmić, gdzie każdy zakręt to wyzwanie a każdy inny kierowca to kolejny rywal, którego bez walki nie da rady wyprzedzić. Tutaj tkwi cała esencja SATYSFAKCJI i RADOŚCI. Można czuć się nieprzeciętnym i z politowaniem patrzeć jak ktoś jara się super wynikami w DiRT 3. To jest gra dla prawdziwych kierowców i facetów z jajami. Reszta może popatrzeć i się pow_kur_w*ać :-P
I nie mówcie mi, że jest inaczej bo i tak się śmieje z tych co próbują mi wmówić, że ta gra jest do d... ;D

Piotras2009

Brawo w takim razie na pewno jesteś jakimś hardcorem jak ja w to zresztą co tu dużo gadać każdy ma swoje zdanie wg mnie najlepiej się gra jak jest trochę realizmu i zręczności w jednym bez przesady
bo zbyt realna się robi trudna (jak dla mnie) a z kolei zabawkowa jak ty to nazwałeś "PIOTRAS2009"
jest zbyt nudna dlatego uważam że najlepszym NFS-em z całej serii jest : oczywiście NFS : PRO STREET
RULEZ RZĄDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a nie jakaś chała shift z reszta każdy maswoje zdanie...

Niszczyciel2000

POPIERAM GRACZA Samael_2012

Niszczyciel2000

Nie, nie jestem hardcorem. Po prostu znam podstawy umiejętnego prowadzenia pojazdu ;) Wiem kiedy powinno się hamować, na jakich obrotach zmienić bieg, w jakim momencie skontrować poślizg. Też popełniam błędy jak zwykły przeciętny gracz. Ale wkurza mnie takie podejście: "wsiadam do samochodu o bardzo dużej pojemności i nie umiem nim jeździć to stwierdzam, że jest on do bani...dosłownie GÓWNO ROKU bo JA nie umiem opanować tego pojazdu! JA król i władca świata stwierdzam, że to złom a nie świetny, wyścigowy samochód, bo jestem nędzny i nie potrafię go prowadzić". Widzisz w tym jakieś rozumowanie? Dla innego porównania: piękna dziewczyna daje Ci kosza więc nagle uważasz że jest brzydka? Dlatego ja nie wystawiam niskich ocen grom które są w swojej klasie mistrzami tylko dlatego bo czegoś nie potrafię.
Owszem, Pro Street był dobrą grą, tak samo jak GRiD, bo te gry nigdy nie miały być pełnoprawnymi symulatorami. I pod tym względem grę trzeba oceniać. A DiRT 3 nigdy nie będzie tak dobry jak poprzednie części cyklu. Kiedy tylko z tytułu zniknęło Colin McRae Rally gra przestała mieć dla mnie jakąkolwiek wartość. Poszli na efekciarstwo i prostotę kosztem prawdziwych rajdów.

Piotras2009

wiesz każdy ma swój gust ty uważasz że to jest super gra podczas gdy ja wolę bardziej zręcznościowe bo te "realne" NFS są po prostu nudne ...

Niszczyciel2000

co do grida planuje kupić nie wiem jeszcze kiedy ;p
spotkałem się z wypowiedzią że " shift podtrzymuję to gównianą serię "
czy coś podobnego jak znajdę kto napisał to ci powiem ;p
mi się aż śmiać chciało pierwszy NFS to była zręcznościówka i wiele innych aż chyba po undercover
twórcom się zachciało zrobić symulatora jak pierwszy raz zobaczyłem i usłyszałem o tej grze szczena na dół myślę sobie co jest ku... zawalili serię dla jakiegoś symulatora ?
mogli chociaż zmienić tytuł bo shift co w tytule NFS to jak dla mnie ruinacja serii NFS
nie będę się powtarzał bo samael już powiedział o gównianym sterowaniu gdyby w tej grze auto nie ślizgało tylko jechało może bym spędził więcej czasu z tym tytułem
jak chcę grać w coś fajnego wybieram forzę 1-4 a nie tą chałę bo w forzie przynajmniej się normalnie steruje chociaż też troszkę nudnawa ale nadrabia to fajnym sterowaniem i dużo ilością bryk ...

Niszczyciel2000

Auto Ci się ślizga? Widocznie zapomniałeś wyłączyć ręczny :P Może zaraz jeszcze powiesz, że samochody lewitują? Widocznie pomyliłeś produkcje. Może sprawdź czy z odpowiedniego torrentu ściągałeś grę :P Albo specjalnie dla Ciebie przygotowali wersję NFS: Shlizg :D ..litości

Piotras2009

dobrze skończmy ten temat ty uważasz co innego ja też więc chyba nie ma sensu się sprzeczać ...
jeżeli ściągałeś lepiej się nie przyznawaj dobrze ci radzę ;-p
aha gram na xboxie 360 ;p

Niszczyciel2000

Przecież nigdzie nie napisałem że JA osiągnąłem. :P
Po za tym, jeśli grasz na X360 to może faktycznie wersja konsolowa wygląda gorzej i ma gorsze sterowanie...nie wiem, nie miałem możliwości porównać.
PC vs X360...w takim razie faktycznie nie ma sensu się sprzeczać bo to inne platformy i wrażenia z gry mogą być inne. Kto wie, może faktycznie grając na X sam bym stwierdził, że Shift jest spartolony.

Piotras2009

możliwe ;p

Niszczyciel2000

gram na xie 360 czasami na pc ale tylko w dość stare produkcje bo nie mam zbyt dobrego kompa ;p

ocenił(a) grę na 9
Piotras2009

ja też gram na x360 i uważam że ta gra jest świetna! wreszcie realistyczna fizyka jazdy i te emocje przy każdym zakręcie! może i rzeczywiście jest trudna, ale na pewno do przejścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones