PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611773}
6,8 1 402
oceny
6,8 10 1 1402
Shift 2: Unleashed
powrót do forum gry Shift 2: Unleashed

tylko grafa dobra mam kiere momo i nie da się i tak tymi szybkimi furami później jeździć one są nie do opanowania a gram od NFS 3 wiem że chcieli zrobić symulator ale naprawdę im nie wyszło jak bym chciał symulator to mam np. GTR

ocenił(a) grę na 2
killerek132

Dokładnie...
Chcesz symulacyjnego modelu jazdy? Kup Gran Turismo, albo Forze.
Chcesz się dobrze pobawić w klimatach arcade? Kup Burnouta, ewentualnie Hot Pursuit.
Chcesz się nabawić łysiny? Kup Shifta.

Dla mnie to rozczarowanie roku, jakaś nieszczęsna hybryda, w której wszystko irytuje - zwłaszcza model jazdy.

ocenił(a) grę na 1
LuckyOne

też ładnie to ubrałeś jeżeli chodzi o mnie to pewnie że chciał bym aby Race Injection miało taką grafikę do tego tyle samochodów i tras ale widocznie EA unosi się górą i próbują sami coś wykombinować zamiast poprosić o współpracę to studio które robiło tą grę, najważniejsze jest to że model jazdy jest zrobiony idealnie nawet po wyłączeniu wszystkich ABS trakcji automatycznej skrzyni itp. da się jeździć tylko z gazem uważać na zakrętach. NFS Shift + model jazdy Race Injection murowana gra roku na kierwonicę!!!

LuckyOne

>(...) jakaś nieszczęsna hybryda, w której wszystko irytuje - zwłaszcza model jazdy.
Jak w samochodówce kuleje model jazdy albo jest maksymalnie spierdo%ony jak w Shifcie 2 to całą gra jest przecież do wyrzucenia.

STAMiNA

Zgadzam się, niestety ;( Sterowanie na klawiaturze jest fatalne - samochód praktycznie wcale nie skręca !!! I na dodatek w tej wersji nie da się grac na padzie bezprzewodowym Logitech - brak możliwości jego ustawienia w grze - tragedia !! Gdyby nie to,mogła by być całkiem dobra wyścigówka,a tak to lipa ;( pozdrawiam

ocenił(a) grę na 9
Shurtugal_Eragon

Mi na padzie jeździ sie świetnie, bardzo długo uczyłem sie tego modelu jazdy, ale jak już wiadomo jak jeździc a samochody juz mamy mocne to jest to jedna z najlepszych samochodówek. Klawa czy kierownica nie powinny być mniej wygodne, tylko wymagają kilku h nauki. Btw modelu w forzy nigdy sie nie naucze, tamto to jest dopiero szit, jak można lubić taki pudełkowy model jazdy?

ocenił(a) grę na 8
AdrianQ

true

ocenił(a) grę na 4
killerek132

a myślałem że choć z kierownicą jest troche łatwiej, bo na padzie to była porażka

killerek132

Hm gram na klawiaturze i muszę przyznać że bardzo ciężko zapanować nad samochodem . Nie wiem jak to wygląda na padzie czy kierownicy ale na klawiaturze nie idzie grać . Gra całkiem fajnie wygląda ale sterownie jest fatalne nie mówiąc już o drafcie którego nie da się zrobić krótko mówiąc jest ciężko . Osobiście wolę stare NFS czy nawet GRIDa . Ocenę wystawiam pod klawiaturę być może na padzie gra się o wiele lepiej ? Nie wiem

0_Lukasz_0

Muszę powiedzieč że gra jest diabelsko trudna nawet na najwyższej klasy kierownicy która miałem szanse wypróbować. Jeśli ktoś gra na klawiaturze to współczuję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 1
DeGreZet

No, naprawdę twój argument rozwiał wszelkie wątpliwości na ten temat... "sarkazm"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 1
DeGreZet

No kolego, skoro piszesz posty i obrażasz ludzi bo mają inne poglądy niż ty, to wątpliwe mogą być raczej okoliczności twojego poczęcia, na marginesie jeśli rodzice cię nie wychowali to sam powinieneś o to zadbać.
Szkoda czasu na rozmowy z takim "osobnikiem" jak ty.
Pozdrawiam

killerek132

twoja mama

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones