PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611773}
6,8 1 404
oceny
6,8 10 1 1404
Shift 2: Unleashed
powrót do forum gry Shift 2: Unleashed

jest jedno ale
PTMu
Unofficial Community Patch
dwa mody które znacznie zmieniają rozgrywkę i model jazdy zaczyna przypominać ten z rfactor czy lfs
najlepsza alternatywa dla forzy która z tymi modami w sumie odstaje już tylko ilością wozów

dobry krok ea ale i tak gimbusy będą płakać że trudna a nerdowskie simracerzy jechać więc w sumie nie wiem kto może pokochać tę grę.

ocenił(a) grę na 8
Prince_Proks

Dobrze powiedziane. ;)
Nadal nie rozumiem tych durnych komentarzy małolatów, że auto prowadzi się jak na lodzie. OK, w dwójkę jeszcze nie grałem, ale w jedynę - owszem. Auta kontroluje się ciężko, trzeba naprawdę zdawać sobie sprawę z ich prędkości i sił jakie na nie działają, ale to jest do opanowania. Nawet na - uwaga! - klawiaturze. Serio, da się. I nigdy nie miałem odczucia, że jeżdże po lodzie... acz dupę spinało co zakręt. :D (żeby było jasne: nie miałem całego wspomagania wyłączonego, bo na takie zabawy musiałbym po prostu mieć kierownicę).

ocenił(a) grę na 9
Voytash89

no kierownica to must have dla mnie jeżeli chodzi o wyścigi. pad ewentualnie ale bez analoga ciężko się jeździ. driving force pro/gt są do wyrwania za naprawdę niewygórowaną kasę na allegro i moim zdaniem warto :)

ocenił(a) grę na 8
Prince_Proks

Oj, tak: teraz, jak już wspomniałem, gram w jedynkę i już przy mocnych maszynach brak klawiatury czy innego źródła delikatnego sterowania i gazowania, dają się we znaki. :D Boję się, że przy najmocniejszych będę musiał włączyć jakieś mocniejsze wspomaganie, a nie chciałbym tego (samoprzyhamowujący czy samoskręcająco-naprowadzający samochód to zdecydowana przesada z ich strony O.o).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones