PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615146}
7,9 469
ocen
7,9 10 1 469
Skate 3
powrót do forum gry Skate 3

zmarnowany potencjał genialnego sterowania Flick-It, przez słabe miasto (czemu nie mniejsze ale lepiej zbudowane i bardizej nadające się do jeżdzenia lokacje?) i słabe zadania wyliczone co do 1mm z jaką prędkością trzeba najechać żeby pokonać przeszkodę (pojawamy się w określonym punkcie i próbujemy tak długo aż nam się nie uda), zamiast dać nam więcej luzu i popis naszej kreatywności korzystania z ramp itp rzeczy do osiągnięcia potrzebnej nam prędkości(jak to jest w tonym h.). Postacie to prawdziwi skejci i co z tego skoro są nudni jak flaki z olejem? w th2/3 były dużo więcej osobowści i klimatu a też nie uceikali się tam do rozwiązań z kosmosu (jeszcze nim powstał american wasteland...). Przyjemnie mi się grało mimo wszystko ale czuje też pewnego rodzaju rozczarowanie.

ocenił(a) grę na 9
bibbobibowski

Miałem już pisać recenzję, ale zobaczyłem, że ktoś napisał dokładnie to samo, co ja chciałem.
Skate 1 i Skate 2 było po prostu piękne, na rozgrywce online i freeskate można spędzić długie godziny.
Pierwszy raz grając w trzecią odsłonę po prostu się zgubiłem. Nie w sterowaniu, a w interfejsie.
Jest wiele minusów, takich jak brak możliwości grania online bezpośrednio z menu (chyba, że się mylę).
Mimo wszystko gra dalej jest grywalna i zostało w niej trochę tej "miodności"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones