PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652389}
7,6 71
ocen
7,6 10 1 71
Skullmonkeys
powrót do forum gry Skullmonkeys

Skullmonkeys to takie małe niedocenione arcydzieło, co zresztą widać chociażby po komentarzach tutaj, że mało kto grał w ten tytuł. Słyszeć pewnie więcej osób słyszało, ale na wielu portalach z grami ani nawet nie ma tej gry w encyklopedii.
Szkoda bo Plasteliniak (tak nazywa się nasz bohater, choć cała gra jest zrobiona z gliny a nie plasteliny) too naprawdę przyjemna postać, a przejście z Point'and Click na typowego Platformwera według mnie było strzałem w dziesiątkę.
Skullmonkeys to starszy brat Cuphead'a jeżeli chodzi o inność i pomysł na grę. Trzeba było czekać latami aby dostać platformówkę która nas oczaruję, tak jak Skullmonkeys. Tutaj mamy grę wykonaną metodą poklatkową i w całości z gliny, Cuphead zaś to gra bazująca na bajkach z lat 30-40. Obie się wyróżniają, obie są wymagające, obie są artystyczne, obie są świetne. Ale tylko o jednej było głośno, myślę że gdyby teraz wyszedł Remak'e Skullmonkeys wykonany tak samo jak kiedyś, to ludzie byli by zachwyceni.

Polecam ten tytuł bo jest naprawdę dobry, no i sama gra jest dość długa.
https://www.youtube.com/watch?v=Y8en5CJgNUY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones