PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645870}
7,8 6 890
ocen
7,8 10 1 6890
Sleeping Dogs
powrót do forum gry Sleeping Dogs

Azjatycka Mafia II

ocenił(a) grę na 8

Podchodziłem do tej produkcji bardzo sceptycznie, a tu mocna niespodzianka. Zaczną od tego że tą grę mogę spokojnie nazwać azjatycką mafią 2, serio podobieństwa są ogromne, a że druga mafia to była dla Mnie gra TOP TOP (no oboi trzeciego Wiedźmina i Skyrima byłaby na podium). Tak jak w mafii tu też mamy niesamowity klimat Hongkongu, czuć te miasto, trochę miałem skojarzenia z vlogami Gonciarza XD Ale serio klimat sztosik i czasem fajnie było po prostu tak się przejść po mieście, szczególnie że grafika była naprawdę świetna, chyba nawet lepsza niż w ciągle przywoływanej mafii. Fabuła jest podzielona na część policyjną i część triady i wypada to spoko, bo ogólnie chodzi o to że jesteśmy tajniakiem w triadzie z którą mieliśmy kiedyś dużo wspólnego, co po dodaniu masy świetnych postaci tworzy Nam naprawdę świetną opowieść. Do tego masa pobocznych misji które idealnie pasują do tego świata. Jeżeli chodzi o rozgrywkę to tu najważniejsza jest walka wręcz której mechanika wypada świetnie do tego dzięki ciągłemu rozwojowi postaci mamy cały czas nowe kombinacje dzięki którym ciągłe bicie po mordach jest niezwykle satysfakcjonujące. Strzelanie jest już mniej popularne i jest zrobione po prostu poprawnie, tak samo jak jazda samochodem czy motorem. Przechodząc do minusów, to trzeba zacząć od fatalnego radia, no dobór muzyki jest naprawdę słaby. I w sumie tyle może nie będzie ta gra dla Mnie takim topem jak mafia 2,a le jest naprawdę świetna i polecam ją bardzo mocno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones