PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645870}
7,8 6 889
ocen
7,8 10 1 6889
Sleeping Dogs
powrót do forum gry Sleeping Dogs

Gra bardzo fajna i przyjemna, ciekawa fabuła, dobra grafika i muzyka. Jednak brakuje przede wszystkim według mnie:
-strzelanin
-walki na pięści są fajne na początku, a później to już tylko nudna konieczność.
-mało samochodów

I najważniejsze imo to to, że ten Hong Kong jest jakiś pusty. W prawdziwym HK są takie tłumy i korki, że tego się ogarnąć nie da, a w grze wygląda to bardzo skromnie co razi w oczy kogoś kto wie jak HK wygląda w rzeczywistości.

ocenił(a) grę na 8
Xsaav

Nie wyobrażam sobie tego gdyby miało być gęściej. Nie byłoby miejsca na pościgi, te piesze i samochodowe. Dla mnie szczegółowość pedsów jest niesamowita, każdy ma swoje zajęcie - to nadaje klimat. Twórców trzeba pochwalić, że w ogóle podjęli się wykonania takiej gry z gatunku totalnie zdominowanym przez GTA. Historia miejscami wydawała się niedociągnięta. Dialogi również nie zawsze "działały". Seria wymaga sequela i nietuzinkowego scenariusza.

ocenił(a) grę na 9
lepeczynlcn

W porównaniu z takim np. gta 4 jest naprawdę świetnie,gta ukazało ogromny świat,jednak nie było w nim co robić. Dopiero niedawno zakupiłem grę i naprawdę tytuł mnie zaskoczył i to pozytywnie:)

ocenił(a) grę na 7
polandskater

GTA IV nie skończyłem, ale mimo wszystko Sleeping Dogs to nie ta półka. GTA to jednak GTA.

Xsaav

Szczerze przyznam, że jak seria GTA zawsze mnie niesamowicie nudziła to Sleeping Dogs jest jedną z moich ulubionych gier. Świetna fabuła, klimat, grafika, muzyka, gameplay. Jedyne co mi się nie spodobało to Zodiac Tournatment. Cena wyjściowa 20 złotych za DLC na 30 minut to trochę za drogo (na szczęście kupiłem na zimobraniu za +/- 5zł). \

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones