PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667279}
6,3 768
ocen
6,3 10 1 768
Slender: The Arrival
powrót do forum gry Slender: The Arrival

Więc gra Slender; The Arrival będzie wielopoziomową grą survival horror. Polegać będzie ona
na zdobyciu paru ( liczba nie jest znana) kartek na każdym poziomie zanim dopadnie nas
tytułowy bohater - Slender. Każdy poziom będzie coraz to trudniejszy a nasz przecinik będzie
skracać do nas dystans. Gracz wyposażony w latarke podobnie jak w darmowej wersji gry ;
The Slender musi przemierzać nocą niezbadany teren. Prawdopodobnie do gry zostanie
wpleciona fabuła.... Podzielcie się swoimi oczekiwaniami wobec tego tworu...

ocenił(a) grę na 8
Phyill

Mam nadzieję źe będzie równie dobry i chwytający za genitalia stary dobry Slender .
Ostatnio grałem w The Hunt The Real Slender Game i byłem zawiedziony natomiast Slender's Woods było według mnie bardzo udanym tytułem . A co do Slender Arrival to to źe będzie fabuła to oczekuję aby była dobra no i oczywiście starego dobrego kiślu w gaciach i darcia się na cały głos w nocy ,,AAAAAAAAAAA @&#Y#@!!!!!!!" a to sąą moje oczekiwania :)

Phyill

Mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie, wie ktoś coś więcej o tym? Jakaś stronka, cena itp?

ocenił(a) grę na 7
Phyill

Oczekuję drugiego zawału. Z pierwszego ledwo mnie odratowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones