PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611630}
7,3 1 085
ocen
7,3 10 1 1085
Sniper Elite: Berlin 1945
powrót do forum gry Sniper Elite: Berlin 1945

odpuściłem sobie w trakcie pierwszej misji. Mechanika tej gry jest nie dla mnie. Dwójka już tak,
ale nie jedynka...

no i bedzie tez trojka to swiadczy o popularnosci tej serii. tak czy siak

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

trzeba zacisnac poślady i zagrac misje i ich założenie lepsze anizeli w V2. Np zabijanie kurierów na czas swietna misja.Masz obóz i kilka dróg wyjazdowych i co 5 minut jedzie kurier a ty musisz zabic wszystkich lezysz w zniszczonym tramwaju czekasz jedzie czekasz az podjedzie zabijasz w tym momencie wyjezdza nastepny i kieruje sie w zupelnie innym kierunku masz 5 minut zanim opusci mape a droga w dogodne miejsce aby go ubic zajmuje 3:30 i podobnie z 3 motocyklistą. są emocje. No i nasz bohater lata w niemieckim mundurze jak to powinno miec miejsce a nie w ciuchach z czapy wzietych z reguły w misjach na tylach wroga nosi sie ich mundury.

maciej2801

System tej gry mi się nie podoba, jest dość archaiczny.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

w koncu 2004 rok

maciej2801

Tak, ale ta gra ma dość nieprzyjazny system poruszania się i strzelania o raz te misje są niezbyt dla mnie interesujące.

ocenił(a) grę na 4
maciej2801

Wiele gier z tego okresu ma system taki a nie inny i to jakoś nie przeszkadza. W "Sniper Elite: Berlin 1945" mi przeszkadza. I z tego co czytam na forach, nie tylko mi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones