PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682367}

Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III
6,8 1 674
oceny
6,8 10 1 1674
Sniper Elite III: Afrika
powrót do forum gry Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III to solidna produkcja, chociaż coś w niej brakuje, jakiegoś mocnego kopa, który wwierciłby mnie w ziemie jak pierwsza odsłona. A moim zdaniem najlepsze Sniper Elite byłoby w Wietnamie. Poukrywany Wietkong i rozłożone pułapki w gąszczu traw i drzew. Kto się zgadza ze mną?

ocenił(a) grę na 6
butryk_2

Po części sie z tobą zgodzę a po części nie, jeżeli chodzi o samą oprawę graficzną to na pewno jest ładniejsza od pozostałych części tyczy się to również samej mechaniki walki ( oddawania strzału itp ) Ale niestety całą frajdę z zabawy zabrały mi liczne błędy i bugi ( powiem ze grałem w wersję PC ) wręcz niekiedy bardzo irytujące ze praktycznie nie chciało mi się już grać dalej a szkoda gdyż myślałem iż grę ocenie na min 8/10 I tak jak napisałeś grze brakuje "kopa" Jeżeli o mnie chodzi moim faworytem jest wciąż V2 ( którego oceniłem na 9/10 ) A co do Wietnamu myślę ze to bardzo dobry pomysł :) Dżungla pełno pułapek i snajperzy poukrywani na drzewach.

ALiEN29

Wtedy snajper nie byłby tylko łowcą, ale i zwierzyną. Taki wątek survivalowy byłaby bardzo korzystny dla serii i jeszcze bardziej gra byłaby realna. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones