PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682367}

Sniper Elite III: Afrika

Sniper Elite III
6,8 1 672
oceny
6,8 10 1 1672
Sniper Elite III: Afrika
powrót do forum gry Sniper Elite III: Afrika

jak wrażenia?

ocenił(a) grę na 7

dopiero czekam na przesyłkę z grą na allegro - ale jestem ciekaw jakie są wrażenie tych, co już grali
. dla mnie sniper elite v 2 - co najmniej bdb (ale na poziomie gry "snajper") - choć może nieco za
krótka.

ocenił(a) grę na 8
krzys81

Może być,chodź do BF4,COD-A,i Wolfa nowego nie ma porównania,ale zła nie jest,ma dość fajny klimat ;)

jazdowicz2666

Niem a to, jak porównywać "Sniper Elite 3" z serią "Call of Duty" czy "Battlefield" - dwoma żywymi trupami przemysłu gier.

ocenił(a) grę na 10
krzys81

na przesyłkę z torrentów nie musiałbyś czekać dwa dni no i płacić ;p ;)

ocenił(a) grę na 10
krzys81

ale masz rację trzeba płacić za gry tak jak ja to robię blebleble

ocenił(a) grę na 7
Siwy280987

choć jedną na parę gier wypadałoby mieć oryginalną (przynajmniej w moim przypadku) :)

ocenił(a) grę na 10
krzys81

Dobrze dobrze ja mam wszystkie "oryginalne" ;)

ocenił(a) grę na 7
krzys81

jestem w trakcie rozgrywki - i niestety, chyba skopali "rentgen". Niby wszystko super, ale w momencie uderzenia kuli w cel, wszystko zwalnia i mam wrażenie "stop - klatki"... hm... w poprzedniej części jakość to lepiej wyglądało. Na duży plus "chodzenie" po całej mapie i dowolność wybierania pozycji do oddania strzału. Jeszcze jeden minus - mała możliwość oddania strzału z naprawdę dużej odległości.

ocenił(a) grę na 10
krzys81

przeszedłem całą faktycznie co do ostatniego zdania skopali to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones