PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628647}
7,1 3 597
ocen
7,1 10 1 3597
Sniper Elite V2
powrót do forum gry Sniper Elite V2

Oby

użytkownik usunięty

choć w połowie była tak dobra i wymagająca jak część pierwsza.

No wymagania to raczej będą dużo większe....

użytkownik usunięty

Krótkie wrażenia z wersji DEMO, bo właśnie skończyłem:

Grafika i gameplay.
Pomimo znaczącego postępu względem części pierwszej gra nie wygląda jakoś rewelacyjnie. Efekt killcam nie robi takiego wrażenia jak w jedynce czy choćby polskim Sniperze, a jakość tekstur na średnich zwyczajnie odrzuca.
Bohater gry może teraz wspinać się na murki i wchodzić przez okna (co jest dość dobrym pomysłem) oraz kryć za osłonami (to już niekoniecznie).
Misje pomimo dość dużych map wciąż będą liniowe, a postęp zależeć będzie od zaliczenia checkpointa.

SI
Gra pod tym względem zanotowało ogromny krok wstecz. W pierwszej części przeciwnicy potrafili flankować, zawiadamiać o zagrożeniu,wzajemnie osłaniać a nawet przenosić rannych. Tutaj po prostu biegają bezładnie od jednej osłony do drugiej, albo pchają bezmyślnie pod lufę.

ocenił(a) grę na 8

Zagrałem w demo i bardzo mi się podoba, chyba złożę pre order :P

użytkownik usunięty
patrykzz

Ja tam poczekam do pierwszych recenzji, ale pewnie też kupię. :)

użytkownik usunięty

Zabrakło także apteczek i bandaży - zdrowie po krótkiej chwili regeneruje się samo. Jest to bodaj największa wada gry, bo z realizmem, czy symulacją ma niewiele wspólnego.

użytkownik usunięty

No i ogólnie gra jest za łatwa, nawet na poziomie Elita...

A dla mnie jedynka była słaba. Miała dużo niedoróbek technicznych, które psuły jak nie wiem co rozgrywkę i jak na grę "snajperską" to za dużo było w niej zadań na Rambo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones