PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644019}

South Park: Kijek prawdy

South Park: The Stick of Truth
8,3 10 108
ocen
8,3 10 1 10108
South Park: Kijek prawdy
powrót do forum gry South Park: Kijek prawdy

przeszlam wszystkie zadania poboczne i glowne, obeszlam cale miasto i zostal mi "przedmiot z zadania"
pamiatkowe zdjecie i co mam z nim zrobic?! ktos wie?

ocenił(a) grę na 10
Hitty

To są pamiątkowe zdjęcia, więc masz je na pamiątkę XD Tak mi się wydaje :D

DadaJaMajka

jak to zdjecie pojawilo sie w moim schowku to pojawil sie komunikat "przedmiot z zadania" wiec chyba nie

ocenił(a) grę na 10
Hitty

No to niech sobie tam będzie, w czym Ci to przeszkadza? ;)

DadaJaMajka

fajna gra, nie moge sie pogodzic że przeszlam ją w 24h i mam ciśnienie na zrobienie w niej WSZYSTKICH misji wiec jesli mam przedmiot z zadania to chcialabym to zadanie wykonac.. udalo mi sie wykminic wszystkie rzeczy w ktorych sie zastanawialam jak tam sie dostac/wejsc/zabrac jakis przedmiot itp i zostalo mi to glupie zdjecie i denerwuje mnie fakt, ze np czegos jeszcze nie zrobilam

ocenił(a) grę na 10
Hitty

A... Spokojnie, to była główna misja więc nie ma opcji, żebyś czegoś nie przeszła. Ale fakt, gra naprawdę super :) Zostaje teraz oglądanie serialu i granie w inne rpegi :D

Hitty

mi poza tym zdjęciem został jeszcze poradnik myśliwski i paszport
z nimi też da się coś zrobić? (poza wyprawą do Kanady)

andulina

paszport jest potrzebny tylko zeby chodzic do kanady, bez niego bys nie wszedl kolejny raz

a po kupnie poradnika mysliwskiego ci goscie ze sklepu daja zadanie poboczne z odszukaniem i zabiciem dzikich zwierzat i tez tylko po to on jest

ocenił(a) grę na 9
Hitty

Ci goście ze sklepu? RILI?

ClaudiaCentre

no jimbo i ten drugi ze sklepu mysliwskiego daja zadanie jak sie kupi podrecznik i potem w nich kliknie drugi raz

ocenił(a) grę na 10
Hitty

Hej, a dokąd idzie 'Klucz Jimbo' bo nie mogę znaleźć?

myszkas98

W sklepie Jimbo, na górze jest skrzynia, do otwarcia której ejst potrzebny klucz

myszkas98

z prawej strony sklepu na koncu jest ten robot taki od sondy analnej i sonda analna Cie przeniesie do tej skrzyni co jest nad jimbem i tam klucz potrzebny

ocenił(a) grę na 10
Hitty

Wielkie dzięki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones