PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615967}
7,7 183
oceny
7,7 10 1 183
Spear of Destiny
powrót do forum gry Spear of Destiny

Mimo , że stara , a ja jednak uważam , że dużo lepsza od tych dzisiejszych wynalazków . Prosta , konkretna - chodzisz i strzelasz . I o to przecież chodzi w tym typie gier . Konkretnie 4 typy broni , amunicja ta sama do wszystkich - nie , że rodzajów broni od cholery , a tylko amunicji chodź i szukaj do każdej . I nie trzeba patrzeć , że rzucisz granat i się zastanawiasz , czy od wybuchu sam nie ucierpisz . No i nie lubię tych wszystkich motywów z kucaniem , pływaniem , lataniem i nie wiadomo z czym jeszcze . Po prostu co za dużo , to nie zdrowo . Spear of Destiny to taka fajna strzelanina , bardzo udana kontynuacja Wolfensteina 3d . W pierwszej misji mamy takich samych przeciwników , jak w Wolfensteinie 3d , tylko bossowie inni . W kolejnych dwóch misjach strzelasz już do innych wrogów , spoko są te latające ptaki/nietoperze ( sam nie wiem , co to ) . Reasumując : ja osobiście polecam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones